Геннадій ГУФМАН: «ТЕ, ЩО МИ РОБИМО СЬОГОДНІ, СТАНЕ ІСТОРІЄЮ В МАЙБУТНЬОМУ»

2 месяца ago Zorya Комментарии к записи Геннадій ГУФМАН: «ТЕ, ЩО МИ РОБИМО СЬОГОДНІ, СТАНЕ ІСТОРІЄЮ В МАЙБУТНЬОМУ» отключены

Перший заступник голови Дніпропетровської облради – про рішення, прийняті на минулій сесії, і проекти, які він бере під особистий контроль: реконструкція «Метеору» в Дніпрі та пам’ятників героям Другої світової війни по області.

Четверта чергова сесія Дніпропетровської обласної ради була присвячена переважно фінансово-бюджетним питанням.

«Бюджетна сесія – одна з найважливіших подій в обласній раді. Завдання депутатського корпусу – прийняти бюджет, максимально враховуючи інтереси жителів нашого регіону.

Але ми розуміємо – від того, що ми просто проголосували за бюджет, дива не станеться. Сьогодні бюджет – це поки тільки цифри на папері. Для того, аби намічене збулося, необхідні роки постійної роботи. Завдяки нашим зусиллям і контролю за виконанням рішень і планів, які ми перед собою поставили, проголосувавши за бюджет, я впевнений, нас чекають дива в хорошому сенсі цього слова», – зазначив перший заступник голови облради Геннадій Гуфман.

У ході пленарного засідання депутати розглянули понад 40 пунктів порядку денного, прийнявши ряд
обласних програм, а також врегулювавши питання роботи комунальних підприємств.

«Важливо розуміти, що за кожною програмою, яку ми сьогодні прийняли, стоять конкретні об’єкти: школа в Марганці, басейн у Нікополі, лікарня в Павлограді. Це ті маленькі чудеса і важливі завдання, які нам необхідно буде вирішувати», – сказав перший заступник голови.

Він зазначив, що в сесійній залі зібралися представники різних політичних сил, але це не завадило практично одноголосно прийняти важливі й потрібні рішення задля благополуччя мешканців області: «Зараз ми всі, незалежно від політичних поглядів і вподобань, маємо зробити бюджет і програми, затверджені сьогодні, правдою і реальністю, яку відчують наші земляки».

Особливо Геннадій Гуфман звертає увагу на рішення про прийняття в комунальну власність земельної ділянки під видовищно-спортивним комплексом «Метеор» у Дніпрі.
«Це дозволить нам цього року розпочати проект реконструкції «Метеору», і в майбутньому все-таки відродити легенду нашого регіону, про яку свого часу говорила вся країна», – запевнив політик.

Також він повідомив, що команді «Опозиційної платформи – За життя» вдалося знайти шлях для фінансування реконструкції пам’ятників героям і подіям Другої світової війни, борцям з нацизмом у 1941-1945 роках.

«Це дозволить нам зберегти історію, нагадати і розповісти нашим землякам, молодшому поколінню про те, що було в нашій історії. Це теж обов’язок обласної ради та депутатів, незалежно від того, хто і яку політичну силу тут представляє. Бо то – наша історія. І те, що ми робимо сьогодні, і те, що ми зробимо, втіливши бюджет з цифр на папері в реальну користь для людей, – теж історія нашого регіону. Те, що стане історією в майбутньому», – впевнений Геннадій Гуфман.

Анна АНДРЄЄВА

Поделиться: