Геннадій ГУФМАН: «ПИТАННЯ ТАРИФІВ ПОТРІБНО ВИРІШУВАТИ КАРДИНАЛЬНО, А НЕ ТИМЧАСОВИМИ ЗАХОДАМИ»

1 месяц ago Zorya Комментарии к записи Геннадій ГУФМАН: «ПИТАННЯ ТАРИФІВ ПОТРІБНО ВИРІШУВАТИ КАРДИНАЛЬНО, А НЕ ТИМЧАСОВИМИ ЗАХОДАМИ» отключены

Керівник Дніпропетровської регіональної парторганізації «Опозиційна платформа – За життя» Геннадій Гуфман повідомив, що в громадах по всій області з ініціативи депутатів «ОПЗЖ» прийняті звернення до органів центральної влади. У зверненнях – вимоги конструктивного, а не тимчасового вирішення проблем з тарифами на житлово-комунальні послуги.

«Звернення до Уряду та Верховної Ради з вимогами припинити тарифний геноцид продовжують звучати з уст наших партійців і депутатів на позачергових сесіях, засіданнях робочих груп і депутатських комісій у містах і ОТГ області. Ми віримо, що завдяки голосу Дніпропетровської області, серед численних звернень партії по всій країні, центральна влада, нарешті, почула народ. Однак заходи з регулювання тарифів повинні бути кардинальними, а не тимчасовими. Для цього центральна влада мусить прийняти ряд відповідних рішень, запропонованих нашою партією»,- вважає Геннадій Гуфман.

Політик зазначив, що в боротьбі з тарифним геноцидом у всіх громад свої акценти. Партійці в курсі тарифних нюансів і проблем своїх земляків. Ці питання вони обговорили в ході партійної селекторної наради, ініційованої та проведеної Геннадієм Гуфманом.

Представники партії в Дніпропетровській області з готовністю відстоюють інтереси жителів регіону.

Тільки за останній тиждень позачергові сесії пройшли в десяти громадах і районах Дніпропетровщини. За їх результатами були направлені ініційовані депутатами від «Опозиційної платформи – За життя» звернення до Президента, Кабінету Міністрів і Верховної Ради.

У зверненнях від імені громад до центральної влади прозвучали, в тому числі, такі вимоги, ініційовані «Опозиційною платформою -За життя» Дніпропетровської області:

Скасувати рішення, що призвели до підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.
■ Ввести мораторій на підвищення тарифів на ЖКП.
■ Повернути пільгові тарифи на електроенергію.
■ Встановити прозорий механізм ціноутворення.
■ На найближчій сесії Верховної Ради розглянути і прийняти законопроекти, які розробила фракція депутатів політичної партії «Опозиційна платформа – За життя», щодо регулювання тарифів на ЖКП та введення мораторію на їх підвищення.

Подібні звернення будуть ініційовані депутатами «Опозиційної платформи – За життя» на найближчих сесіях в 21 громаді області.

Анна АРТЕМ’ЄВА

Поделиться: