Геннадій ГУФМАН: «МИ НАСТІЛЬКИ СИЛЬНІ, ЩО ДОЗВОЛЯЄМО СОБІ БУТИ СПРАВЖНІМИ»

  18.11.2020 14:08   -
Влада

Офіційні підсумки місцевих виборів у Дніпропетровській області підбиті. Час аналізувати і планувати. Про взаємну відповідальність виборців і обраних, про політтехнології і бачення подальшого шляху ми поговорили з керівником Дніпропетровської регіональної організації партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ» Геннадієм Гуфманом.

– Гасло «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ -ЗА ЖИТТЯ» перед виборами було про силу, здатну нести відповідальність перед виборцями. А чи існує у нашому суспільстві поняття відповідальності виборців?

– Безумовно, це двостороння відповідальність тих, хто обирає і кого обирають. Спочатку потрібно сформулювати спільну з виборцями ціль. Потім завдання виборця – дати можливість його реалізувати, тобто проголосувати, обрати. А далі відповідальність обраного -реалізовувати ці спільні плани.

Питання в тому, хто виявиться більш відповідальний – виборець чи той, хто обраний? За нас проголосував кожен 5-й виборець Дніпропетровської області, але це не означає, що ми виконаємо 1/5 наших планів. У сьогоднішній ситуації перед нами стоїть не дуже просте завдання. Маючи 1/5 можливостей, ми повинні докласти всіх зусиль, щоб реалізовувати цілі, поставлені нам виборцями, на 100%.

– Якщо подивитися на результати виборів, могли б ви перелічити, чим можете пишатися?

– Я міг би розповісти, що у восьми містах ми взяли кращий результат, що в Дніпропетровській області ми завели до рад різних рівнів 514 депутатів, що стільки-то тисяч проголосували в Дніпрі, в області за нас і т. д. Але я хочу сказати про інше, про те, що ми єдина політична сила, що вела себе, як сила. З упевненістю заявляю: ми єдині, хто займався винятково висвітленням своєї діяльності. Ви можете проаналізувати і переконатися, що жодного разу ми, як політична сила, нікого не поливали брудом. Ми вийшли з виборчої кампанії з усвідомленням, що ми не забруднилися. Це те, чим я пишаюся. Ми
настільки сильні, що дозволяємо собі бути справжніми.

Для нас було важливо показати, що нас цікавить не влада за будь-яку ціну, а можливості для вирішення завдань. У нас це вийшло.

– Пройшли не всі, хто балотувався. Як ви вважаєте, пройшли кращі чи як?

– Питання некоректне. У нас всі були хороші. Просто хтось був більш переконливий як кандидат, хтось почав працювати раніше. Ми не поділили депутатів і кандидатів на тих, хто пройшов і не пройшов. Ми дамо шанс кожному. Працювати на територіях мають залишитися ті, хто прийшов, щоб працювати.

Не повинно бути позиції переможця і переможеного, ми одна команда, яка за короткий період апріорі не могла стати командою на 100%, та з виборами у нас нічого не закінчилося. Навпаки, з тими, хто бачить своєю місією щось міняти на краще, нам по дорозі. Вибори 25 жовтня – не фініш, а відправна точка, старт.

– Тобто ви на початку великого шляху. Що зараз найважливіше і найскладніше?

– Для нашої команди дуже важливо вибудувати в усіх радах нашої області відносини, які дозволять нам максимально вирішувати питання наших виборців. Їх цікавлять прості зрозумілі речі. Дороги, освітлення.

Ми ніде не взяли монобільшість, щоб одноосібно нести відповідальність. З одного боку, на жаль, тому що не маємо можливості самостійно допомагати всім, з другого, на щастя, тому що всі ми бачимо на прикладі центральної влади, що таке монобільшість. Ми до цього прийдемо, але поступово, в міру готовності нашої команди бути основною силою і готовності наших земляків сприймати нас такою силою.

Поділитись:

Попередня стаття: