Держава компенсує 20% вартості альтернативних котлів

  19.07.2017 12:40   -
Влада Суспільство

Мешканці Дніпропетровщини можуть зекономити гроші при покупці електричного чи твердопаливного котла. Державна програма пільгового «теплого» кредитування дозволяє людям суттєво заощадити кошти при заміні старих газових котлів, – про це повідомляє департаменті ЖКГ та будівництва ДніпроОДА.
Програма допомагає українцям заощадити в придбанні електричних і твердопаливних котлів та передбачає часткову компенсацію їх вартості. При купівлі так званого альтернативного котла держава компенсує до 20% його ціни. Ті, хто отримують субсидію, можуть розраховувати навіть на 35% відшкодування державою вартості котла. Однак сума будь-якої компенсації не перевищує 12 тисяч гривень.
Кредитування проходить в кілька етапів: покупець обирає котел, бере рахунок-фактуру, надає його банку та отримує там згоду на кредитування. Далі людина виплачує 10% першого внеску кредиту, а банк нараховує кредитні кошти на рахунок продавця. Після цього залишається отримати товар і чекати відшкодування на особистий рахунок. Скористатися послугою кредитування можна в діючих банках-партнерах – це Ощадбанк, Укргазбанк, Укрексімбанк, Приватбанк.
Консультацію щодо кредитування можна отримати за телефоном безкоштовної гарячої лінії: 0-800-210-611.

Попередня стаття: