«ЖИТТЯ ОЧИМА ДИТИНИ» – 2020: БЕРІТЬ УЧАСТЬ!

4 месяца ago anelya Комментарии к записи «ЖИТТЯ ОЧИМА ДИТИНИ» – 2020: БЕРІТЬ УЧАСТЬ! отключены

1 червня, у День захисту дітей, в Дніпрі та області стартував новий сезон творчого проекту «Життя очима дитини», в якому можуть брати участь діти до 15 років.

Вже 4-й рік поспіль проект проходить за ініціативи Геннадія Гуфмана, мецената, громадського діяча і керівника Дніпропетровської обласної парторганізації «Опозиційна платформа – За життя».

«За 4 роки в нашому проекті «Життя очима дитини» взяли участь понад 2000 дітей, які намалювали 2500 малюнків. Найцікавіші ми розміщуємо на бордах. Традиційно, по закінченні проекту проводимо Велике сімейне свято. Незважаючи на те, що лише деякі малюнки потрапляють на бігборди, заохочувальний приз отримує кожен учасник проекту. Але основне наше завдання – самим побачити, почути, зрозуміти, чого чекають від нас діти, яким вони хочуть бачити життя. Для нас їх малюнок – це фактично завдання, яке ми від них отримуємо на майбутнє», – сказав ініціатор конкурсу Геннадій Гуфман.

«У цьому році через карантин більшість своїх проектів ми проводимо онлайн. У тому числі й «Життя очима дитини». Проте разом з обмеженням ми отримали й додаткові можливості: нині наш проект стає регіональним», – підкреслив лідер обласної ОПЗЖ

Цього року, через карантинні обмеження, організатори перенесли проект в онлайн-простір.

Олена Степанян, депутат Дніпровської міськради, координатор проекту «Життя очима дитини» -2020, впевнена, що кожен дитячий малюнок – це психологічний портрет життя дитини, світу, який її оточує.

«Через малюнок дитина посилає нам, дорослим, сигнал, на який ми зобов’язані реагувати, – вважає Олена Степанян. – Усі ці роки під час участі в проекті діти малювали те, як вони відчували життя навколо себе. Наприклад, у 2017-му, коли була хвиля переселенців, було багато малюнків на тривожну тему війни. Мрії дітей теж відбилися в малюнках».

Наразі організатори проекту вирішили створити і Батьківський комітет конкурсу, до якого увійшли батьки тих дітей, які раніше брали участь в проекті. Очолила його Анна Орел, мама двох доньок – постійних учасниць проекту протягом двох років.

«Я дякую всім, хто організував цей проект. Він дає можливість дитині відчути себе «зіркою». Малюнок моєї донечки потрапив на бігбор-ди. Я не можу передати вам її радість! Емоції просто зашкалювали. Мої дівчата з радістю малюють, саджають квіти і беруть участь в усіх проектах, які ініціює Геннадій Гуфман та команда «Опозиційної платформи -За життя», – сказала Ганна Орел.


Щоб стати учасником творчого конкурсу «Життя очима дитини» – 2020 потрібно:

  • На сайті www.gittyadnipra.com знайти рубрику «Життя очима дитини».
  • Заповнити форму учасника.
  • Завантажити малюнок дитини, який треба попередньо відсканувати або сфотографувати.

Номінації в цьому році будуть представлені за віковими категоріями: 3-5 років, 6-8, 9-12,13-15.
Малюнки приймають з 1 по 15 червня 2020 року. І за традицією, в липні, кращі з них прикрасять міські бігборди.

Поделиться: