Веслувальники Дніпропетровщини вибороли польське «срібло»

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи Веслувальники Дніпропетровщини вибороли польське «срібло» отключены

Чотири срібні медалі з академічного веслування завоювали спортсмени Дніпропетровщини на європейських змаганнях, що проходили в Польщі

За перемогу боролися хлопці до 23 років, – про це повідомили в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА.

– Наші хлопці змагалися серед екіпажів чотиримісних човнів. Станіслав Козодой, Олексій Тимошенко, Артем Деркач та Олег Кравченко обійшли угорців та вибороли срібло, – розповіла директор Дніпропетровської обласної школи вищої спортивної майстерності, заслужений тренер України Діна Міфтахутдінова.

Український екіпаж, який складався з наших земляків, прийшов до фінішу другим. Результат – два кілометри за 6 хвилин і 52 секунди. Кращими виявилися тільки румуни, які прийшли до фінішу на десять секунд раніше наших хлопців.

– Дніпровські спортсмени показали гарний результат. Це стало можливим завдяки високому рівню підготовки наших атлетів, злагодженій роботі тренерського складу та підтримці спорту обласною владою, – додала Діна Міфтахутдінова.

Тепер веслувальники готуються до всеукраїнських змагань «Кубок федерації», які пройдуть 6-8 жовтня у м.Вишгород Київської області. Там будуть відбирати спортсменів до національної збірної України, яка виступатиме на Міжнародних змаганнях наступного року.

Поделиться: