У Дніпрі пройшов жіночий бізнес-форум

бізнес-форум, Дніпро, ОДА

  У ДніпроОДА пройшов бізнесовий форум, учасницями якого стали виключно жінки. Новачки дізнавалися, як започаткувати власну справу, а досвідчені бізнес-woman області ділилися секретами успішного підприємництва.

У форумі, організаторами якого стали ДніпроОДА спільно із всеукраїнською громадською організацією «Конгрес ділових жінок України», взяли участь майже 200 бізнес-леді Дніпропетровщини.

Учасниці не тільки обговорили реалії та перспективи розвитку жіночого підприємництва в Україні, а й презентували свої здобутки – товари і послуги. Як виявилося, невтомні жіночі руки вміють вишивати, шити, вирощувати квіти, пекти короваї, плести з бісеру, виготовляти вироби з хутра, малювати тощо.

Своїм досвідом ділилися як досвідчені бізнес-леді, так і ті, хто тільки-но стає на підприємницький шлях. Адже у кожної жінки – своя історія успіху.

– Наше підприємство на ринку більше 20 років. Це здобуток всього колективу, у якому 150 жінок, – розказала Людмила Лупульчук – власниця швейної фабрики «Вілюта», чиї постільна білизна, ковдри та подушки знані в Україні та за кордономВважаю, що жінка повинна завжди залишатися жінкою, приділяти більше уваги родині. Однак не треба боятися розпочинати власну справу. Нас стримують страх, сумнів і стрес. Треба рішуче дати бій цим трьом «с».

Серед учасників форуму – і нова дніпрянка Катерина Войтусік, про яку «Зоря» неодноразово розповідала своїм читачам. Справу свого життя майстриня започаткувала три роки тому, коли через війну змушена була з родиною покинути окупований Донецьк. Зараз вважає, що успішний бізнес можна зробити і в орендованій квартирі.
– Свого часу взяла в руки голку, нитку, бісер, що врятувати свій емоційний стан. Так поступово хобі переросло в бізнес. Коло моїх клієнтів шириться щодня. Замовлення вже розписані на місяць вперед. Мої прикраси носять навіть в Італії та США. Приємно, що я навчилася цим заробляти, – розповіла Катерина. 

Поділитись:

Попередня стаття: