Шеф-кухарі світу провели кулінарний майстер-клас для дітей бійців АТО

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи Шеф-кухарі світу провели кулінарний майстер-клас для дітей бійців АТО отключены

Для дітей бійців АТО організували майстер-клас від знаменитих шеф-кухарів світу. Близько 20 хлопчиків та дівчаток змогли попрактикуватися у приготуванні оригінальних страв. – Піклуємося про дітей наших Героїв та організовуємо їм яскраве й корисне дозвілля. Це і відпочинок у літньому мовному таборі, і мандрівка у Польщу, і лазертагові бої. Цього разу діти бійців змогли спробували себе у кухарській справі. Акцію приурочили до Дня захисника України, – розповіла координатор Центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка.

Організатори скористалися приїздом кращих шеф-кухарів світу в Україну – на Козацький кулінарний фест у Харкові – й запросили їх провести майстер-клас для дітей захисників. Провести майстер-клас для дітей Дніпропетровщини приїхали відомі кулінари з Албанії, Словенії, Республіки Маврікій та Хорватії – країн, яких колись торкнулася війна. Всі вони – члени Всесвітньої асоціації союзів шеф-кухарів, яку очолює шеф-кухар короля Саудовської Аравії, співачки Мадонни та інших відомих людей.

– Сьогодні прагну навчити діточок оригінальній албанській страві із м’яса, – розповів один із гостей – міністр продовольства Албанії Асім Прендежезай. – Але хочу насамперед навчити дітей поважати й любити один одного та весь світ. У Дніпрі вперше відвідав Музей АТО – був вражений реалістичністю експонатів. Хотілося б, щоб діти якомога швидше забули про війну.

В очікуванні майстер-класу діти провели благодійну ярмарку – продавали власні кулінарні вироби. Хтось із дітей вчився готувати піцу, інші – прикрашали разом із кулінарами торт.

– Я хочу так прикрасити торт, щоб він був схожий на наше місто та Україну – такий самий яскравий і чудовий, – поділилася учасниця майстер-класу Еліна Лащенко.

Окрім приготування їжі, діти разом із митцями писали картини. Після майстер-класу їх продали на аукціоні. Зібрані кошти підуть на лікування пораненого бійця 128-ї бригади, сироти Руслана Кашиці.

Поделиться: