Регата «Козацький шлях» повернулася до Дніпра

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи Регата «Козацький шлях» повернулася до Дніпра отключены

Парусна регата «Козацький шлях» пройшла історичними місцями запорожців і повернулася з Одеси до Дніпра, з якого вона стартувала 28 червня. Два десятки яхт провели в дорозі понад два тижні й подолали більше тисячі кілометрів, – про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА.
Регата «Козацький шлях» проводиться вже вдруге й цього року вона стала масштабним спортивним змаганням, в якому взяли участь яхти з різних регіонів України. Маршрут був непростий, але цікавий. На різних етапах яхтсменів перевіряла на стійкість погода. Однак випробування витримали і бувалі, і новачки.
Шлях регати пролягав по Дніпру, Дніпро-Бузькому-Лиману та Чорному морі. Яхтсмени побували в Запоріжжі, Нікополі, Каховці, Херсоні, Очакові та Одесі.
– Погода була щедрою на сюрпризи. У Каховці нас випробували і шторм, і гроза. Навіть паруси порвали – але ми витримали. – розповів Іван Пучков, який відповідав за технічний стан судна «Бригантина» і брав участь у регаті вдруге. – В цілому цьогоріч подорож була важчою через негоду. Коли був повний штиль, доводилося переходити на мотор. Ми пройшлися місцями козаків, скрізь нас зустрічали гостинно. У змаганнях у нашому класі яхт «Бригантина» стала стала першою.
Спільно з ДніпроОДА над організацією регати «Козацький шлях», присвяченою Дню Конституції України, працювали Дніпровський міський клуб крейсерських яхт, Січеславське крайове козацтво та міська федерація вітрильного спорту.

Поделиться: