П’ять сільських шкіл області отримали комп’ютерні класи

  07.09.2017 00:40   -
Люди Суспільство

Сучасні комп’ютери та мультимедійне обладнання – таку допомогу від Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) отримали п’ять шкіл Царичанської громадиПро це повідомили в департаменті економічного розвитку ДніпроОДА.

– Втілювати проекти наших громад у життя вже не вперше допомагають міжнародні організації. Зокрема, представники американського проекту «DOBRE» з підтримки децентралізації провели конкурс на кращі ідеї, а тепер – фінансують їх. Дванадцяти громадам області допомагають зводити волейбольні поля, проводити освітлення. У Царичанському ж районі облаштувати комп’ютерні класи у п’яти селах, – розповіли в департаменті.

Сучасні комп’ютери отримала Бабайківська, Прядівська та Преображенська школи, а мультимедійні дошки – школи Михайлівки та Юр’ївки.

– Відкриття комп’ютерних класів – це перший результат співпраці Царичанської громади з програмою «DOBRE». Це наші короткострокові цілі. Ми запитали у громади, якої вони на даний момент потребують допомоги і вони обрали підтримку сільських шкіл та забезпечення їх комп’ютерами, мультимедійним обладнанням. Програма «DOBRE» також працює над довгостроковими цілями: залученням громадян в управління громади, підтримка їх економічного розвитку, якісне надання послуг жителям, – зазначив керівник програми «DOBRE» Бері Рід.