ПІДТРИМКА І ДОПОМОГА – ГОЛОВНІ ПРІОРИТЕТИ ОПЗЖ

4 недели ago Zorya Комментарии к записи ПІДТРИМКА І ДОПОМОГА – ГОЛОВНІ ПРІОРИТЕТИ ОПЗЖ отключены

Соціальний захист, допомога і підтримка жителів Дніпропетровщини залишаються головними пріоритетами обласної команди «Опозиційної платформи – За життя» і її лідера Геннадія Гуфмана.

«Наша команда реалізувала вже більше двох десятків соціальних проектів, спочатку у Дніпрі, а згодом і в області. Наразі, отримавши підтримку виборців і потрапивши до місцевої влади, ми здобули нові можливості для реалізації нашої соціальної відповідальності перед земляками», – зауважує керівник ОПЗЖ у Дніпропетровській області, перший заступник голови облради Геннадій Гуфман.

ОПЗЖ завжди відкрита для народу

Жителі П’ятихаток постійно звертаються по допомогу до депутатів фракції «Опозиційна платформа – За життя» у міськраді, бо вже переконалися: партійці ОПЗЖ – завжди відкриті до людей.

Зокрема, 17 літніх городян звернулися до приймальні ОПЗЖ з проханням допомогти з оформленням документів на обслуговування соціальним працівником.

«Наша фракція – згуртована команда. Завдяки цьому ми регулярно допомагаємо нашим землякам. Наприклад, за минулий тиждень змогли обійти всіх лежачих хворих, які до нас звернулися. Поспілкувалися, склали документи, необхідні для оформлення соціального обслуговування, – розповідає керівник П’ятихатської ОПЗЖ, депутатка міськради Олена Борець. – Також підтримуємо онкохворих, бо вони мають право на матеріальну допомогу, допомагаємо з документами».

На підтримку «сонячних людей»

21 березня світ відзначає Міжнародний день сонячних людей. Це люди з синдромом Дауна. У рамках міжнародного проекту #мьівсеособенньіе депутати фракції «Опозиційна платформа – За життя» у Зеленодольській ОТГ (Криворізький район) запустили челендж «Я не вмію …».

Партійці виступили з ініціативою і зняли відеоролики. Хтось не вміє шити, хтось ремонтувати автомобіль, хтось куховарити – наші недоліки роблять нас особливими.

«Люди із синдромом Дауна такі ж, як і ми всі – особливі, просто їм потрібна увага, потрібні умови, в яких вони будуть відчувати себе щасливими. І кожен з нас може їм допомог-
ти», – впевнена організаторка челенджу, депутатка від ОПЗЖ Зеленодольської ОТГ Анна Коваль.

На запрошення організаторки до ініціативи зелено-дольських партійців долучилася і акторка, мати сонячної дитини Евеліна Бльоданс. Вона записала своє відеозвер-нення: «Я не вмію здаватися і в цьому моя особливість. Я мама особливої дитини, тому я теж особлива».

Мотивація для юних спортсменів Західного Донбасу

На грі команд Суперліги з баскетболу БК «Прометей» -БК «Запоріжжя» побували 36 юних спортсменів Павлограда, Тернівки та Троїцької ОТГ. Таку можливість їм надав депутат фракції ОПЗЖ у Дніпропетровській облраді, президент Федерації баскетболу Павлограда Олексій Борисенко.

Ангеліна Ємець і Владислав Кравченко, вихованці СК ім. Шкуренко з Павлограда, поділилися враженнями від гри: «Це був дуже крутий матч. Були дуже гарні моменти. Ми в захваті. Баскетболісти грали по-європейськи. Після такої сильної гри емоції переповнюють».

«Можливість побачити гру професіоналів Суперліги відкриває нові горизонти для початківців. Для юних спортсменів – це неоціненний досвід і мотивація на майбутнє», – вважає Олексій Борисенко.

Хороші традиції спортивних проектів є в обласної команди ОПЗЖ. Наймасштабніша з них -«Дворові ігри» Цей проект для дітей існує з 2017 року. Його ініціював голова обласної парторганізації ОПЗЖ Геннадій Гуфман.

«До спорту в нашій команді особливе ставлення, зокрема до дитячого спортивного виховання. Ми створюємо можливості для залучення дітей до спорту», – зазначив Геннадій Гуфман.

Анна АНДРЄЄВА

Поделиться: