ПАТРІОТИ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ – ЗА ЖИТТЯ

9 месяцев ago Zorya Комментарии к записи ПАТРІОТИ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ – ЗА ЖИТТЯ отключены

Дніпропетровщина приєдналася до нового громадського руху «Патріоти – За життя»

У Дніпрі народний депутат Ілля Ківа презентував Дніпропетровський обласний підрозділ руху «Патріоти – За життя». Він зазначив, що дана організація покликана об’єднати грома-дян-патріотів, які готові відстоювати мир, порядок, справедливість і закон в Україні.

«Це не презентація чергового політичного проекту, а зустріч рівних з рівними. Разом ми зможемо повернути в Україну мир і порядок та захистити наші сім’ї від свавілля політичних еліт. Уже шість років ми живемо в якомусь хаосі: суспільству не вистачає
поваги законів. Саме в цьому корінь усіх наших бід. Політики намагаються розділити українців, а ми навпаки їх об’єднуємо»,
– зауважив Ілля Ківа, народний депутат від фракції «Опозиційна платформа – За життя» та член комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

За його словами, «Патріоти – За життя» – громадський рух, що об’єднає людей, які воістину вважають себе патріотами й готові боротися за об’єднання країни незалежно від віросповідання та мови.

«Кожен є вільним у своєму виборі. Головне, щоб дотримання Конституції стало для людей релігією», – вважає Ілля Ківа. – Організація об’єднує тих людей, які ставлять перед собою мету зміцнення держави, відновлення миру, закону і порядку, дотримання Конституції України. «Патріоти – За життя» – тому що ми хочемо домогтися припинення війни в нашій країні. Ми прекрасно розуміємо, що сьогодні наш рух має об’єднати і згуртувати Україну, не розділяючи за мовним, релігійним чи будь-яким іншим принципом. Об’єднати всіх в єдину міцну силу, мета якої – досягнення миру, благополуччя в нашій державі для нашого українського народу», – наголосив політик.

Він зазначив, що Дніпро став форпостом, який свого часу подарував Україні безліч сміливих і сильних лідерів. Тому він не здивований, що на зустріч прийшло так багато людей, які хочуть змінити рідне місто на краще.

«Сьогодні ми почули від Іллі Ківи, хто може вступити в нову громадську організацію і які її цілі. Час навести порядок в Україні – правоохоронні органи з цим не справляються, тому все в руках самих громадян. У Дніпрі вже працює громадське формування «Безпечне життя». Ми патрулюємо вулиці й стежимо, щоб ніхто не порушував закон», – прокоментував Олександр Багацький, голова громадського формування« Безпечне життя».

У ході зустрічі всі бажаючі змогли задати питання народному депутату. Дніпряни запитували про боротьбу з наркоторгівлею, проституцією і збройними бандформуваннями.

«Ми будемо стежити за тим, щоб закон був єдиним для всіх. В Україні ростуть мої діти, тому я зроблю все, щоб вони жили в безпечній країні», – підсумував нардеп.

Геннадій ГУФМАН, лідер «Опозиційної платформи – За життя» в Дніпропетровській області:
Рейтинг «Опозиційної платформи -За життя» впевнено зростає. Наразі нас підтримують вже більше 22% українців.
У Дніпропетровській області відсоток наших однодумців ще більший. Наша політична сила – велика, дієва команда. Ми готові розширювати свої лави. Підтримуєте нас? Дайте нам знати про себе!

Поделиться: