ПАЛКІ ЕМОЦІЇ та КРИШТАЛЕВИЙ М’ЯЧ

  14.07.2021 13:01   -
Суспільство

У Кам’янському за величезної підтримки депутата «обласного парламенту», голови постійної комісії облради з питань молоді та спорту Михайла Кошляка відбувся відкритий кубковий турнір «Маю честь запросити».

Спортсмени, молоді та й досвідчені, за численні карантинні обмеження скучили за грою, відвертим спілкуванням та відчайдушною конкуренцією. Тому спортивна подія, присвячена відразу Дню молоді та Дню Конституції, зібрала величезну кількість не тільки учасників та їх «груп підтримки», а й пересічних вболівальників.

Але перед цим була довга та наполеглива праця місцевої волейбольної федерації, яка зна-
йшла підтримку на обласному рівні. Ще б пак – без всебічної підтримки відомого на теренах не тільки регіону, а й держави спортсмена-дзюдоїста гучне спортивне свято мало шанси взагалі не відбутися. І ця підтримка не обмежувалася лише «добрим словом», вона завжди отримувала підгрунтя – організаційне, фінансове, навіть транспортне.

ЦІКАВА ГЕОГРАФІЯ
Участь у змаганнях взяли понад 20 чоловічих і жіночих молодіжних команд, близько 200 волейболістів з Дніпра, Павлограда, Тернівки, Новомосковська, Лозової, Васильківки, Підго-родного, Верхньодніпровська, Криничанського і Синельниківського районів і, звичайно ж, кілька команд Кам’янського.

Також змагалися чотири ветеранські команди категорії «70+» – з Дніпра, Кам’янського, Новомосковська та Верхньодніпровська.

Відчувалося – подія має стати лише першою ластівкою у черзі регіональних спортивних зма-
гань, якими опікуватиметься профільна комісія облради. Бо з таких подій, а не з офіційних папірців або балачок можновладців, складається уявлення про здоровий спосіб життя у молоді та юнацтва. Уявлення, що спорт і успіхи у ньому – це модно, круто й престижно. Сузір’я гостей -видатних у минулому спортсменів – також це підкреслювало. У Кам’янському висадився справжній зірковий десант з переможців та призерів Олімпійських ігор, чемпіонатів Європи та світу.

І у цьому випадку саме спортивні підсумки стали вторинними, хоча на майданчику учасники змагалися з левиною впертістю. Але навряд чи кам’янчани, що стали у підсумку третіми, заздрили переможцям з Новомосковська чи представникам обласного центру – володарям «срібла». Навіть тим, хто не зійшов на почесний п’єдестал, вистачило почесних нагород -кубків, дипломів та подяк.

Непоганий початок Великого спортивного літа, авжеж? І цілком справедлива неофіційна головна нагорода «двигуну» процесу – кришталевий м’яч, зроблений майстрами ДМК…

У таких випадках завжди кажуть – далі буде. І не тільки у Кам’янському.

ПРЯМА МОВА

Михайло КОШЛЯК, депутат Дніпропетровської облради:

– Я дуже радий, що турнір, який ми готували разом з Кам’янською міською федерацією волейболу, успішно відбувся. Участь у ньому взяли, безумовно, найсильніші молодіжні команди області. Задоволені не лише організатори, а й спортсмени, їхні тренери, які приїхали до міста Прометея з різних куточків Дніпропетровщини.
Особливо приємно, що молоді волейболісти Каменського, міста, де пройшов турнір, вибороли багато почесних нагород.


Юрій ЗАЙЦЕВ, олімпійський чемпіон:

– Я вже багато років із задоволенням співпрацюю з дорогими мені волейболістами Кам’янського. Я сам – штангіст, але завжди любив і люблю волейбол. Тож радію, що цей вид спорту набуває все більшої популярності в Кам’янському, а великі волейбольні турніри, учасниками яких стають кращі команди області та України, стають традиційними та викликають величезну увагу молоді.
Це вже дає свої плоди: таким чином Кам’янська міська федерація волейболу привертає до здорового способу життя багатьох молодих людей, що дуже важливо.


Іван БАБИЧ, президент Кам’янської міської федерації волейболу:

– Цей турнір, проведений спільно з обласною федерацією волейболу та ДЮСШОР «Спортивна академія «Прометей», крім іншого, мав на меті переглянути та відібрати кращих молодих гравців у чоловічі професійні волейбольні команди Дніпропетровщини, а також жіночі команди «Прометей» (Кам’янське) і «Аланта» (Дніпро), які змагаються сьогодні у вищій лізі та суперлізі українського чемпіонату. А ще – до професійної чоловічої команди КП «ВК Дніпро».
Тому наш турнір був, як кажуть, з прицілом на майбутнє, на перспективу.

Максим КРИВЕНКО

Поділитись:

Попередня стаття: