Одружуємось за Місяцем

Коли ми наважуємося на одруження, хочеться вірити, що це – на все життя. Добре відомо, що багато пар визначаються з днем весілля за місячним календарем, щоб взаємини між чоловіком і дружиною були перевіреними і надійними

Автор: Марина Вербовська

Серпень

Дуже підходить для весільних церемоній. Він приносить врожай плодово-овочевих культур, прекрасну погоду і гарний настрій. Наприкінці літа люди зазвичай відчувають емоційний та енергетичний підйом, тому бурхливе застілля прийдеться до душі багатьом гостям і молодятам.

У давнину саме в серпні було багато приводів для свят, які супроводжувалися обрядовими діями. Це обіцяло їх виконавцям реалізацію найпотаємніших мрій.

Згідно з місячним календарем з 1 по 15 числа місяця – слушний час для створення нової сім’ї. Особливо добре пройдуть урочистості у людей, народжених під земними і вогняними знаками зодіаку.

Друга половина місяця ознаменується спадом місячного диска, але це не затьмарить хороший настрій тих, хто планує зв’язати себе шлюбними узами.

Вересень

Вересневі урочистості зазвичай проходять пишно та яскраво, переймаючи буйство фарб і щедрість природи.

Початок сімейного життя у вересні – хороший спосіб створити міцні відносини і принадити матеріальні блага. Сприятливими для весілля днями за місячним календарем стануть дати з 1 по 7 вересня, а також з 20 до 30 числа місяця.

З 7 по 15 число шлюбними кільцями краще не обмінюватися. Цей час підходить для більш спокійних справ. З 15 по 20 вересня Місяць віддає кермо влади в руки людини, тому загальний настрій весілля максимально залежатиме від вас самих.

Жовтень

 

Він може виявитися дуже непередбачуваним щодо погоди, але це не зупиняє майбутні подружжя, які щиро люблять одне одного. Вдалим початком сімейного життя стане друга половина місяця, яка також сприятлива для досягнення фінансового прориву. Тому весільні витрати можуть дуже швидко повернутися.

Перша половина місяця – не найкращий період для проведення весілля. У цей час природа й почуття людини проходять через кризові моменти, тому краще розслабитися і відпочити.

Листопад

Повний Місяць 4 числа допоможе молодятам впоратися з весільними переживаннями і дасть хороший старт для нових стосунків. Відповідальність за молоду сім’ю не стане перешкодою для досягнення процвітання та міцності в почуттях.

З 5 по 10 листопада Місяць може не погодитися з планами молодих людей. Тому велика ймовірність конфліктів та непередбачених перешкод на шляху до гармонії і щастя нареченого й нареченої.

Друга половина благополучна для проведення шлюбних заходів. Це нейтральний період, коли варто брати ситуацію в свої руки.

Грудень

Перший місяць зими несе відчуття казки і дива. Тому весілля дуже добре вписується в загальні передсвяткові настрої. Сприятливим початком сімейного життя стане одруження в грудні для знаків зодіаку стихій води і повітря. Їм варто вибрати один з перших трьох днів грудня.

З 5 по 10 грудня краще не планувати весільну церемонію. А ось після 10 числа і аж до Нового року бурхливий бенкет з нагоди дня народження нової сім’ї буде дуже веселим.