ОБЛАСТЬ ПЕРЕХОДИТЬ ДО ЕКОНОМІКИ ВОЄННОГО ЧАСУ

  16.03.2022 14:22   -
Суспільство

Станом на 15 березня загальна ситуація у Дніпрі та області залишається контрольованою. Тому увагу влада планує концентрувати на укріпленні об’єктів критичної інфраструктури Дніпропетровщини та перехід до економіки воєнного часу.

Відновлення роботи бізнесу зараз є ключовим питанням в нашій області. Підприємців закликають відкривати свої магазини, ресторани та кафе, пропонуючи працівникам гнучкі графіки. Це дозволить перейти на економіку воєнного часу.

Що стосується забезпечення міст ліками, пальним та необхідними товарами, то, за словами голови облради Миколи Лукашука, в області є запаси продуктів. Також область готова продовжувати соціальні виплати, розпочинати посівну і розміщувати у себе переселенців.

Комунальні підприємства, транспорт, медицина працюють стабільно. Військо-во-цивільна адміністрація цілодобово моніторить гуманітарну та безпекову ситуацію в регіоні.

Міський голова Дніпра Борис Філатов зауважує, що за досвідом його колег, очільників інших міст України, зараз треба приділити максимальну увагу укріпленню критичної інфраструктури, аби вона не була вразлива в разі повторення ворожих обстрілів.

Всі важливі державні об’єкти інфраструктури знаходяться під охороною підрозділів територіальної оборони, ЗСУ, Нацгвардії та Нацполіції.

Також в області стабільно працюють комунальники, які вивозять сміття та прибирають вулиці. Теплопостачання здійснюється без перебоїв, усі котельні – робочі. Є стратегічний запас палива.

«Ми маємо усі необхідні матеріали для проведення ремонтів та утримання доріг. Коли нещодавно стався прорив трубопроводу, наслідки вчасно усунули. На постійному зв’язку з мешканцями, приймаємо звернення на «гарячу» лінію 7321212», – повідомляє заступник Дніпровського міського голови Михайло Лисенко.

Він розповів також про долю домашніх тварин, залишених без нагляду на вокзалі обласного центру мешканцями або переселенцями з інших регіонів. Собак та котів тимчасово розміщують у комунальному підприємстві зооконтро-лю. Після повернення господарів тварин віддадуть.

Валерій МУХА

Поділитись:

Попередня стаття: