Наші спортсмени вибороли золото у Польщі та Кенії

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи Наші спортсмени вибороли золото у Польщі та Кенії отключены

Легкоатлети області, які виступали у складі молодіжних збірних України, привезли золоті медалі зі змагань у Польщі та Кенії, – про це повідомили в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА.
Змагання для 20-21-річних атлетів тривали з 13 по 17 липня у польському місті Бидгощ. Дніпропетровщину там представляли шість спортсменів – найкраще з них виступила Альона Шамотіна. З другої спроби вона метнула молот на 67,48 метрів.
– Головні складнощі у метанні молота для спортсменів у Польщі створювали несприятливі погодні умови. Незважаючи на це, хлопці та дівчата показали високі результати. Нікопольчанка Альона Шамотіна кинула молот на майже сімдесят метрів – і виборола золоту медаль, – розповів старший тренер збірної команди Дніпропетровської області з легкої атлетики Василь Ярощук.
У кенійському місті Найробі представники Дніпропетровщини теж виступили яскраво. На змаганнях зі стрибків у висоту серед юнаків 2000-2001 років народження дніпрянка Ярослава Магучіх взяла висоту 1,92 метри, чим виборола собі золоту медаль.
– Цим досягненням Ярослава виконала норматив майстра спорту міжнародного класу. За всю історію стрибків у висоту це кращий результат серед юнацьких чемпіонатів, – сказав Василь Ярощук.
Загалом в область з обох чемпіонатів спортсмени привезли три медалі – дві золоті та одну бронзову.

Поделиться: