На Придніпровській залізниці провели Спартакіаду

4 года ago Зоря2 Комментарии к записи На Придніпровській залізниці провели Спартакіаду отключены

На Придніпровській магістралі пройшла Спартакіада із семи видів спорту: міні-футболу, волейболу, настільного тенісу, шашок, шахів, армрестлінгу та гирьового спорту, – про це повідомляє прес-служба ПЗД. Ареною змагань стали спортивні бази Запорізької дирекції залізничних перевезень та Запорізького класичного приватного університету.
Спартакіаду урочисто відкрив керівник ДФСК «Локомотив» Олександр Гордієнко. Гравців підтримували керівники структурних підрозділів Придніпровської залізниці.
Переможцем з міні-футболу стала команда Дніпровського регіону на чолі з директором регіональної філії Миколою Кужавським, який у фінальному матчі із запорізькими представниками забив вирішальний гол і вивів дніпрян на перше місце з рахунком 3:2.
За підсумком змагань перше загальнокомандне місце завоювали спортсмени-залізничники Запорізького регіону, набравши 139 очок, друге – Дніпровського (113 очок) і третє – Криворізького (89 очок).
Ці змагання стали відбірковими для формування команди найкращих спортсменів Придніпровської магістралі, які візьмуть участь у Х Спартакіаді залізничників, що відбудеться 3-6 серпня у Харкові.

Поделиться: