Нагороди для кращих десантників-волейболістів

4 года ago Зоря2 Комментарии к записи Нагороди для кращих десантників-волейболістів отключены

Нв Дніпропетровщині нагородили переможців волейбольного чемпіонату серед команд Високомобільних десантних військ України

Перемогу цього року здобула команда 95-ї окремої десантно-штурмової бригади, друге і третє місця відповідно зайняли гравці 25-ї окремої повітряно-десантної бригади та 199-го навчального центру. Всі учасники змагань воювали в АТО, а представники команди 81-ї бригади прибули на змагання безпосередньо із зони бойових дій, – про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА.
За свої спортивні досягнення нагороди також отримали найкращі: тренер чемпіонату Ігор Рибак, гравець Віктор Стрільцов, нападник Андрій Цілих і захисник Андрій Карапка.
– Такі спортивні заходи дуже потрібні, тому що допомагають розслабитись і розвіятись, особливо якщо взяти до уваги темп наших навчань і виконань бойових завдань, – сказав учасник змагань Іван Левковський.

Свої нагороди військові отримали на місці дислокації 25-ї повітряно-десантної бригади у Новомосковському районі Дніпропетровської області, де й проводилися змагання. Загалом у чемпіонаті взяли участь шість команд з усієї країни, серед яких п’ять бригад ВДВ і 199-тий навчальний центр.
Цьогорічний волейбольний чемпіонат серед команд Високомобільних десантних військ України проводиться вже втрете – і вперше після початку війни на Донбасі.

Поделиться: