Музей АТО у Дніпрі поповнився унікальними експонатами

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи Музей АТО у Дніпрі поповнився унікальними експонатами отключены

У дніпровському Музеї АТО поповнення – дві броньовані розвідувально-дозорні машини та один бронетранспортер. У кожного експоната – своя унікальна історія

Колись вони допомагали на фронті, та нині відслужили своє. Як повідомляє прес-служба ДніпроОДА, побачити їх на власні очі можна на вуличній експозиції «Шляхами Донбасу».

Перший БРДМ українські військові вивезли з Криму у 2014 році, другий – пройшов низку запеклих боїв на Сході.

– На цій машині їздили мої побратими. Лисичанськ, Мар’янка, Авдіївка. В останній раз бачили її у Попасному. Тепер вона тут, її вже не впізнати, – поділилася колишній боєць батальйону «Донбас» Людмила Калініна.

Третю машину захопив батальйон «Донбас» у російської армії – тепер вона замінить один з нинішніх експонатів музею, а саме БТР-60.

-Техніку для Музею отримали від служб МВС нашої області, цьому передувала майже піврічна робота та особиста підтримка Міністра внутрішніх справ країни Арсена Авакова, – розповів керівник робочої групи зі створення Музею Юрій Фанигін. – Сподіваємось, що цей приклад надихне й інші військові підрозділи. Якщо техніки стане багато, то можна буде розглядати питання про відкриття нового майданчика, де кожен експонат матиме власну історію.

Відвідати вуличну експозицію Музею та побачити нові експонати на власні очі можуть усі бажаючі – вхід вільний.

Поделиться: