КРИНИЧАНЦЯМ ТА П’ЯТИХАТЦЯМ ПОТРІБНІ ЗАХИСНИКИ

1 месяц ago Zorya Комментарии к записи КРИНИЧАНЦЯМ ТА П’ЯТИХАТЦЯМ ПОТРІБНІ ЗАХИСНИКИ отключены

Обидва райони парламент приєднав до Кам’янського району, а люди дуже цим незадоволені. Багато з місцевих відчувають себе скривдженими та навіть ошуканими парламентаріями, які не дослухалися їхньої думки. Цим вони й ділилися на зустрічі з обласними представниками «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ» у рамках проекту «Давай знайомитись!», ініційованого обласним партійним керівником Геннадієм Гуфманом.

Ми прагнемо створити таку команду, до якої при ухваленні важливих рішень будуть дослухатися у будь-якій з ОТГ. А на рівні дивним та майже протизаконним чином створеного Кам’янського району відстоювати інтереси всіх громад Криничанщини та П’ятихатщини стане ще актуальнішим, – наголошує обласний представник ОПЗЖ Ганна Кондракова.

Таке спілкування доводить – люди сподіваються, що вибудувана після чергових виборів партійна вертикаль ОПЗЖ у місцевих та обласній радах отримає вплив, і депутати від Мед-ведчука – Рабіновича багато чого зможуть змінити.

Тутешніх мешканців турбують питання не стільки загальнонаціональної політики, скільки проблеми існування навколишньої території. Особливо з огляду на те, що кілька тижнів тому влада силоміць приєднала Криничанський та П’яти-хатський райони до Кам’янського. І хто буде займатися поліпшенням водопостачання або ремонтом доріг – невідомо. У Кам’янського своїх негараздів вище даху…

Проблеми сільських територій майже однакові для всієї України. І з 1 січня знищені райони потерпатимуть ще більше, ніж зараз. З транспортом та медициною особливо. Тому лобісти на місцевому й обласному рівнях владної вертикалі їм потрібні як повітря. Перш за все – в обласній раді. Такі, хто б на рівні Дніпра за наказами місцевих колег «вибивав» з бюджету Дніпропетровщини кошти, необхідні для утримання й розвитку території. І не лише Криничок чи П’ятихаток, а й Преображенки, Гуляйполя, Малософіївки, Затишного, Саївки або Саксагані. У більшості місцевих надія лише на партійців ОПЗЖ.

РАЗОМ ПРАЦЮЄМО НА РЕЗУЛЬТАТ!

Микола ПОНОМАРЕНКО, пенсіонер, колишній голова П’ятихатської ради ветеранів:

– ОПЗЖ – єдина партія, яка не на словах, а справами відстоює інтереси простого народу і бореться за мир. Державі терміново потрібен мир! Заради нього можна навіть з чортом домовлятися, аби на користь було людям.
З великим задоволенням слухаю виступи Рабиновича та Медведчука. Все правильно кажуть вони. Це і є нормальна відповідальна політика на користь державі, а не закордонним ляльководам. Я таке всією душею підтримую. Моя дружина і всі родичі також. Упевнений, що такої думки дотримується багато хто в П’ятихатському районі. І не лише літні люди, а й молодь.

Надія КОСТІНА, продавець. П’ятихатки:

– ОПЗЖ – люди слова. Вони працюють, і те, що сказали, пообіцяли, те й роблять. А не брешуть, як решта.
Проект об’єднує простих людей на місцях. У нас тут дуже багато проблем. З водою, з дорогами, лікарні закривають. І домогтися чогось, якогось поліпшення самотужки неможливо. Тому ми будемо об’єднуватися, обирати своїх депутатів та делегувати їм свої повноваження.

Юлія НОВІКОВА, депутат сільради, мама трьох діточок. Світлогірське:

– Планую за підтримки ОПЗЖ балотуватися до ради нашої ОТГ. Йду за справедливістю – щоб працювала лікарня, не закривалася стоматологія. Мрію започаткувати місцевий соцпроект для інвалідів, бо дуже багато дітей та їх батьків потребують допомоги. Нинішня влада просто кинула їх напризволяще.
Я підтримую ОПЗЖ через те, що ми сходимося думками. Вони прагнуть кращого, допомагають людям. Ані пенсіонери з інвалідами, ані малозахищені не залишаються поза увагою. Для мене це дуже важливо.

Юрій КОВАЛЬ, колишній голова рай-держадміністрації, зараз очолює фермерське господарство. Кринички:

– Усім хочеться, аби були мир та стабільність.
Щоб ми жили по-людськи, отримували за свою працю достойну винагороду.
Ми бачимо, що «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» завжди поруч. Активісти партії не сховалися під час жорсткого карантину та дуже допомогли у боротьбі з коронавірусом, привозили гуманітарну допомогу нужденним. Вони завжди залишалися поруч, щоб людям було легше.
Ось чому на заклик проекту радо відгукнулися представники не тільки Криничанської, а й Затишнянської та Божедарівської громад. Люди цінять реальні справи!

Василь ХОМЕНКО

Поделиться: