До єдиного реєстру внесли дані про понад 15 тисяч АТОвців

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи До єдиного реєстру внесли дані про понад 15 тисяч АТОвців отключены

За останній місяць до єдиного реєстру АТОвців області внесли інформацію про більш ніж 300 військових. Загалом у базі дані вже про понад 15 тисяч бійців

Про це розповіла координатор Центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка.

За словами Наталії Шуліки, бійці заповнюють паперову анкету, у якій дають згоду на обробку персональних даних. Далі працівники Центру вносять інформацію до електронного єдиного реєстру – прізвище, ім’я та по-батькові військового, які пільги він вже отримав, а на які ще має право.

– Єдиний реєстр бійців АТО розширюємо щодня. Це дуже важливо, адже систематизовані дані полегшують та пришвидшують роботу Центру. Коли військовий приходить, ми вже знаємо його історію та можемо запропонувати оформити пільги, про існування яких він навіть не підозрював, – пояснила координатор Центру допомоги учасникам АТО.

До реєстру вносять і дані про дітей АТОвців. Завдяки СМС-розсилці військові першими дізнаються про нові проекти для дорослих та дітей.

З початку АТО на захист країни стали близько 25 тисяч чоловіків з Дніпропетровщини, більше 17 тисяч – вже повернулися додому. Дніпропетровщина першою в Україні систематизувала інформацію про військових та створила єдиний реєстр бійців АТО.

Поделиться: