До Дня незалежності готують авіафест «Вільне небо»

  21.07.2017 20:41   -
Дозвілля Суспільство

У День незалежності, 24 серпня, на Дніпропетровщині вже другий рік поспіль розгорнеться грандіозний фестиваль «Вільне небо». Програма насичена – від авіаційного шоу до виступів українських зірок, – про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА.
Торік на грандіозне шоу «Вільне небо» прийшло понад 10 тисяч людей. Цьогоріч на мешканців і гостей області чекають ще яскравіші емоції. У програмі – мегашоу за участю льотчиків з різних регіонів, стрибки парашутистів, багато розваг, конкурсів та музики.
Візитівкою цьогорічного «Вільного неба» стане авіашоу, до якого долучаться зо два десятки літаків. Пілоти піднімуться в небо на легких, спортивних, гвинтових і реактивних машинах та виконають фігури вищого пілотажу. Запам’ятаються глядачам і парашутисти, які розгорнуть у небі величезний синьо-жовтий прапор.
Крім того, у програмі – свято вуличної їжі та ярмарок hand made. Чимало розваг організатори підготували і для дітей – це безкоштовні надувні гірки, батути, лазертаг. Відбудеться також концерт зірок української естради. На авіафестиваль завітають гурти «Скрябін», «Selfy», «Tril» та «Ангажемент на вівторок».
Свято до Дня незалежності традиційно відбудеться на аеродромі Майське. Початок авіашоу о 12:00. Запрошуються всі бажаючі, вхід вільний.