Дніпрянин проведе дев’ять років у в’язниці за вирощування конопель

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи Дніпрянин проведе дев’ять років у в’язниці за вирощування конопель отключены

33-річний дніпрянин, який у дворі свого будинку виростив 145 кущів конопель, проведе у в’язниці 9 років, – про це повідомляє прес-служба прокуратури в Дніпропетровській області. Вироком обласного апеляційного суду чоловік засуджений за незаконне виготовлення, придбання, зберігання наркотичних засобів, вирощування конопель, а також придбання та зберігання прекурсорів.
Раніше чоловік вже був засуджений за аналогічний злочин. Перебуваючи на випробувальному терміні, він виростив у дворі свого будинку цілий «конопляний сад». Під час проведення обшуку правоохоронці вилучили майже 3 кг виготовленого ним канабісу, розфасованого по поліетиленовим пакетам, паперових згорткам і сірникових коробках, смолу канабісу вагою понад 16 г, а також інгредієнти для виготовлення метамфетаміну.
Свою вину чоловік визнав частково, однак державним обвинуваченням вона була доведена повністю. Заперечуючи занадто м’яке покарання, призначене судами першої та апеляційної інстанції, прокуратурою було подано касаційну скаргу до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, який направив справу на новий розгляд. Апеляційний суд Дніпропетровської області, погодившись з доводами державного обвинувачення, призначив зловмиснику покарання у вигляді 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поделиться: