Дніпропетровщина та Хорватія планують спільні молодіжні проекти

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи Дніпропетровщина та Хорватія планують спільні молодіжні проекти отключены

Україна та Хорватія планують підписати угоду про створення Ради з міждержавного молодіжного співробітництваПро це повідомив міністр молоді і спорту Ігор Жданов на зустрічі зі своїм хорватським колегою Маріном Стрмота в ДніпроОДА.

– Хорватія нам ментально дуже близька, у дев’яностих там теж була окупована частина території, потім її успішно реінтегрували. Якщо українська і хорватська молодь будуть спілкуватися та співпрацювати – це піде на користь обом країнам і забезпечить стабільний розвиток обох держав, – розповів Ігор Жданов.

За словами Ігоря Жданова, Україна та Хорватія незабаром планують підписати угоду про створення Ради з міждержавного обміну молоддю. Вона стане майданчиком, який забезпечить продуктивне спілкування та обмін досвідом. А ще – реалізацію спільних проектів, гроші на втілення яких виділятимуть як Україна, так і Хорватія.

– Ми очікуємо від Дніпропетровщини та Дніпра плідної співпраці з розвитку туризму. Українці та хорвати мають більше знайомитися з культурою та традиціями обох народів. Прагнемо, щоб наша молодь більше спілкувалась одне з одним, – розповів державний секретар Міністерства демографії, сім’ї, молоді та соціальної політики Республіки Хорватія Марін Стрмота.

Поделиться: