Діти АТОвців безкоштовно відпочинуть у Польщі

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи Діти АТОвців безкоштовно відпочинуть у Польщі отключены

Восьмеро дітей бійців АТО з Дніпропетровщини безкоштовно поїхали у мандрівку до ПольщіДвотижневу поїздку організував Інвестиційно-інноваційний центр при ДніпроОДА.

– Наш центр займається залученням іноземних інвестицій та співпрацею з міжнародними організаціями. Цей проект ми здійснили з нашими партнерами – посольством Польщі та благодійною асоціацією «Ротарі клуб». Ми зробили все, щоб дітлахи відпочили перед школою і настрій їх поліпшився, – зауважив директор центру Олександр Коломійцев

Поїздка для малечі повністю безкоштовна. Всі витрати на себе взяла польська сторона. Всього з України на відпочинок відправилися 25 дітей віком від 8 до 12 років, з Дніпропетровщини поїхало восьмеро дітлахів.

– Ми сформували списки дітей, які можуть вирушити у мандрівку. До Польщі вирушили діти загиблих АТОвців, а також тих бійців, які зазнали важких поранень та мають статус інваліда, – розповіла координатор Центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА Натал’я Шуліка.

Маленькі мандрівники відправилися у супроводі двох психологів. Для реабілітації малечі фахівцями розроблена спеціальна програма.

– Кожного дня близько трьох годин ми будемо займатися з дітлахами, щоб повернути їм радість до життя, – каже психолог Оксана Прокопенко

Разом з психологами діти гратимуть в ігри та займатимуться арт-терапією.Також для малечі заплановані екскурсії різними містами Польщі.

Поделиться: