ДАВАЙТЕ ЗНАЙОМИТИСЯ!

  10.06.2020 11:37   -
Суспільство

На вулицях міст Дніпропетровської області з’явилися біг-борди від «Опозиційної платформи – За життя» з цікавим закликом «Давай знайомитись!». Про що йде мова, ми запитали у регіонального лідера партії Геннадія Гуфмана.

У нас величезна кількість контактів, однопартійців, багато людей, вдячних за те, що ми робимо. Та людей, які підтримують наші погляди, набагато більше. Дуже хочеться познайомитися з кожним, хто нас підтримує. Кожному прихильнику сказати: «Так, це взаємно, ми вдячні за підтримку», – зазначив Геннадій Леонідович.

На Дніпропетровщині стартував цікавий проект для прихильників партії -«Давай знайомитися!». Він задуманий для того, аби дати можливість всім, хто поділяє принципи ОПЗЖ та політику її лідерів Вадима Рабіновича та Віктора Медведчука, висловити свою підтримку або стати частиною команди.

Отже, якщо ви підтримуєте «Опозиційну платформу -За життя» – дайте знати. Заходьте на сайт za2020.com.ua або телефонуйте за номером 098-11-11-700 чи 099-11-11700. Приєднуйтесь!

Як нам повідомили у прес-службі Дніпропетровської регіональної парт-організації, прихильники активно телефонують і пишуть на сайт проекту. За перші дні вже надійшло кілька сотень повідомлень про підтримку партії від прихильників з Марганця, Кривого Рогу, Кам’янського, Нікополя, Павлограда, Новомосковська, Покрова, інших міст і районів області.

Анна АНДРЄЄВА

Поділитись: