«ДАВАЙ ЗНАЙОМИТИСЬ» – «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» СТВОРЮЄ МІЦНУ ОБЛАСНУ КОМАНДУ

2 месяца ago Zorya Комментарии к записи «ДАВАЙ ЗНАЙОМИТИСЬ» – «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» СТВОРЮЄ МІЦНУ ОБЛАСНУ КОМАНДУ отключены

До однойменного проекту, ініційованого лідером обласної парторганізації Геннадієм Гуфманом, щотижня долучаються тисячі мешканців Дніпропетровщини. Щира людська підтримка не за гроші, а завдяки ідейній близькості – найцінніша. Тому партія може розраховувати, що восени її підтримають набагато більше однодумців.
Представники партії не соромляться дивитися своїм прихильникам очі в очі. Минулого тижня вони завітали до Магдалинівки та Царичанки.

Зустріч у Магдалинівці продемонструвала: завдяки проекту до політичної «збірної» ОПЗЖ долучається все більше активних людей, які бажають працювати на користь своїх населених пунктів.

Головним і найціннішим для партійців залишається живе спілкування, де є змога поділитися нагальними проблемами і отримати зворотний зв’язок. Людям набридла безвідповідальність, вони усвідомили, що, побачивши їжу з блакитного екрана, ситим стати неможливо. І дороги, про погану якість яких розповідали майже всі учасники зустрічі, за віртуальні кошти не відремонтуєш. А ось взявши до уваги досвід сусідів-професіоналів – це вже реально. І результати – ось вони, у наявності.

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» та її обласний партійний керівник Геннадій Гуфман вже мають досвід реалізації проектів, спрямованих на покращення інфраструктури для людей, -розповідає представник партії Ганна Кондракова.
– Результати можна на власні очі побачити, якщо потрапити до житлового масиву Тополя у Дніпрі. Вийшло дуже вдало, місцеві мешканці задоволені».

З автошляхами на Магдалинівщині, звичайно, буде складніше. Але якщо тут вдасться створити бойову та професійну команду у радах Магдалинівської, Чер-неччинської та Личківської об’єднаних громад, це вже виглядає доволі реальним. Якщо ж їх дії координуватиме активний депутат облради, який стежитиме за витрачанням цільових коштів, – шанси збільшуються мінімум удвічі…

Що для цього потрібно? Створити вертикаль у місцевих радах усіх рівнів, від ОТГ до області. Тоді депутати від ОПЗЖ отримають можливості лобіювати першочергове вирішення саме тих проблем, на яких більшість людей наголошують зараз.

♦ ♦ ♦

Спілкування у Царичанці також виявилося жвавим. Жителів приорільського краю турбують не тільки питання загальнонаціональної політики, а й проблеми розвитку навколишньої території. І кожен розуміє – від того, хто переможе на виборах 25 жовтня, залежить багато.

До речі, поспілкуватися на найболючіші теми у Ца-ричанці прийшло чимало молоді та людей середнього віку. Тих, хто підтримує чесну, відповідальну політику та просто здоровий глузд. Ще один міф – нібито прихильниками ОПЗЖ є лише ті, хто ностальгує за Радянським Союзом – було розбито вщент.

Проблеми сільських територій майже однакові для всієї держави. Головна – так звана «оптимізація» навколишньої інфраструктури, а якщо казати людською мовою – її скорочення. І найактивніше вона відбувається там, де місцевим елітам, до яких належать й представники депутатського корпусу різних рівнів, байдуже, що відбуватиметься тут вже після закінчення терміну їх повноважень.

Таким чином, розривається спадкоємність. А маленьким, середнім селам та навіть райцентрам бракує енергійних захисників на всіх рівнях владної вертикалі. Перш за все – в області, в обласній раді. Таких, хто б на рівні Дніпра разом за дорученням місцевих колег «вибивав» з бюджету Дніпропетровщини кошти, необхідні для розвитку території. І не лише Царичанки, а й Могилева з його навколишніми селами, Ляшківського «куща», навіть занедбаних та покинутих владою ледь не напризволяще Новопідкряжа, Рудьки чи Залелії.

Представник обласної парторганізації ОПЗЖ Володимир Пісоцький це усвідомлює, тим більш, що коріння його тут, на Приоріллі:

– Зараз ми створюємо таку команду, з якою при ухваленні важливих рішень змушені будуть знаходити розуміння у будь-якій з 4 ОТГ поки що існуючого району. А на рівні укрупненого Дніпровського району відстоювати інтереси всіх чотирьох приорільських громад стане ще нагальнішим питанням…

ГЛАС НАРОДУ

Олексій РУДВОЛЬГА, пенсіонер. Царичанка

– Все, про що говорить «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – За ЖИТТЯ», пов’язано саме з людьми, з тим, чим ми живемо тут. І я бачу, що партія налаштована вирішувати наші проблеми – не політичні, а питання землі, медицини, соціальної сфери.
Ось дивіться. У Бабайківці раніше працював прекрасний клуб. Наразі він зруйнований і протягом усіх років незалежності ніхто не може привести його до ладу. А люди чекають… І ми сподіваємося, що у новому депутатському скликанні питання все ж таки дійде до вирішення. Дійдуть руки й до вщент розбитих доріг.

Любов ВОРОНА, соціальний фахівець, Чернеччинська ОТГ

– Сьогодні громад наробили багато -Магдалинівську, Чернеччинську, Личківську, але цілісність району порушили і ми не маємо змоги нормально працювати. Села розкидані, народ виїжджає, бо немає роботи, народжуваність знижується. Дуже важко. Якщо так піде далі, в нас взагалі нічого не залишиться.
Проблем – маса. От Новомосковський район у нас буде, а з ним транспортне сполучення геть відсутнє. І як жити?

Наталя СОБОЛЕВА, фермер, разом з двома синами обробляють близько 30 га землі. Почино-Софіївка

– Завжди підтримувала цю партію та слідкувала за її розвитком. Бачу , що вони підтримують сільське господарство. Дуже уважно спостерігала за трансляцією, коли голосували закон щодо продажу землі. Слухала виступи всіх парламентаріїв -членів ОПЗЖ і була з ними всім серцем і душею. Тому й вирішила приєднатися до проекту «Давай знайомитись». Впевнена на 100% – зробила правильний вибір.

Леонід ШАНДИБА, пенсіонер, усе життя віддав сільському господарству. Магдалинівка

– Єдина партія, яка дбає про майбутнє держави, а не політичні скандали або оборудки.У них чітко записано в програмі

– досягти миру. Люди хочуть миру, борються за нього. А ще ця партія прагне створити умови, за яких промисловість, виробництво могли б розвиватися. І закони нормальні для цього пропонують. Думаю, що інакше ніяк, треба їх підтримати.

Поделиться: