«ДАВАЙ ЗНАЙОМИТИСЬ!» -ОБ’ЄДНУЮЧЕ НАЧАЛО

4 недели ago Zorya Комментарии к записи «ДАВАЙ ЗНАЙОМИТИСЬ!» -ОБ’ЄДНУЮЧЕ НАЧАЛО отключены

На Дніпропетровщині однодумці продовжують об’єднуватися навколо проекту «Давай знайомитись!»

Вже місяць триває в Дніпропетровській області проект «Давай знайомитись!», ініційований регіональною організацією ПП «Опозиційна платформа – За життя» задля об’єднання однодумців і прихильників партії та надання їм можливості стати частиною великої команди.

За цей час свою підтримку ОПЗЖ висловили тисячі мешканців області.

«Ми відчували, що нас багато, а тепер ми це знаємо напевно. І ми прагнемо, щоб люди, наші однодумці самі вирішили, кого вони хочуть бачити кандидатом на місцевих виборах. Хто, на їх думку, буде відстоювати саме їхні інтереси», – відзначає голова обласної парторганізації «Опозиційна платформа – За життя» Геннадій Гуфман.

У Кам’янському проект став клубом друзів-однодумців

Двері приймальні ПП «Опозиційна платформа – За життя» в Кам’янському завжди були відкриті відвідувачам. Та зараз вони майже не закриваються – люди приходять висловити свою підтримку особисто.

«Ми завжди всім раді, це дуже приємно, коли розумієш, як багато в тебе друзів. А головне, що все на позитиві!» – розповідає керівник Кам’янської міської парторганізації «Опозиційна платформа – За життя» Тетяна Чередник.

Також багато людей підходять до інформаційних наметів, навіть приносять напої, гостинці – кажуть, що до друзів з порожніми руками не ходять.

Крім того, активісти партії -вже бажані й жадані гості у дворах багатоповерхівок.
Партійці радо зустрічають усіх. У прохолоді офісу, в холодку намету чи на затишній лавочці у дворі за чашкою чаю або ж мінералки всі разом спілкуються, обмінюються новинами, щось обговорюють, розмовляють, як старі добрі друзі. Друзі – які довіряють одне одному, друзі – на яких можна покластися.

Не вийде залякати!

Днями в Кам’янському стався неприємний інцидент. У ніч на понеділок було скоєно напад на громадську приймальню «Опозиційної платформи – За життя». В результаті нападу пошкодили вивіску, ролети та фасаді будівлі. Зловмисники розмалювали вхід до офісу провокаційними написами, облили стіни фарбою.

«Це не перший напад. Протягом останнього місяця вандали зіпсували 6 рекламних бордів нашої політичної сили. Але жодні погрози та провокації нас не залякають, приймальня продовжуватиме свою роботу в штатному режимі. Місцеві жителі все бачать і розуміють. Впевнена, що вони дадуть правильну оцінку тому, що відбувається», – зазначила Тетяна Чередник.

Дійсно, реакція мешканців була дуже показовою – ніхто з перехожих не залишився байдужим, всі висловлювали підтримку партійцям і обурення діями невідомих, пропонували допомогу, як справжні друзі.

Анна АЛЄКСЄЄВА

Поделиться: