ДАВАЙ ЗНАЙОМИТИСЬ! ЧАС ОБ’ЄДНУЮЧИХ ІНІЦІАТИВ

3 месяца ago anelya Комментарии к записи ДАВАЙ ЗНАЙОМИТИСЬ! ЧАС ОБ’ЄДНУЮЧИХ ІНІЦІАТИВ отключены

У Дніпропетровській області набирає обертів нова цікава ініціатива «ДАВАЙ ЗНАЙОМИТИСЬ!», розпочата «Опозиційною платформою – За життя» задля об’єднання прихильників партії

Ініціатор проєкту, голова Дніпропетровської обласної парторганізації Геннадій Гуфман впевнений, що настав час для об’єднуючих ініціатив.
«Задумка створення подібного проєкту виникла у нас ще на початку поточного року, проте карантин вніс свої корективи. Замість ініціативи «Давай знайомитись» навесні ми розгорнули роботу Центру соціальної відповідальності. До нас приєдналося багато активістів, прихильників і ми мали можливість трохи познайомитися, хоч і не з райдужного приводу, адже головним завданням Центру була допомога людям категорії 60+ у період пандемії. Карантин, самоізоляція, відсутність спілкування стали напруженим часом для людей. Тому зараз саме час для проєктів, які об’єднують», -вважає керівник партії в області.

Активно долучаються до проєкту міста і райони області.

На вулицях і в парках, у торгових центрах і в дворах багатоповерхівок знайомляться з прихильниками активісти міської парторганізації Кам’янського.

«Щодня ми знайомимося з десятками людей, які підтримують нашу партію, поділяють позиції наших лідерів. Чуємо багато слів подяки. Для нас це багато значить!» – зазначає керівник Кам’янської міської організації ПП «Опозиційна платформа – За життя» Тетяна Чередник.

Також представники Кам’янської ОПЗЖ побували в смт Карна-ухівка, де чимало прихильників партії. З багатьма з них партійці зустрілися особисто.

Продовжують знайомитися з тими, хто розділяє і підтримує завдання партії в різних районах міста, й активісти Павлоградської «ОП – За життя».

«Давай знайомитись!» закликають сіті-лайти і бігборди на центральних вулицях Покрова.

Як розповідає Олександра Свергун, представник «Опозиційної платформи -За життя» в Покрові, городяни висловлюють зацікавленість, заходять до міського офісу партії, підходять до інформаційних наметів, висловлюють свою підтримку і заповнюють анкети.

Дружня атмосфера панує і в інформаційних наметах у Тернівці.
«Люди охоче підтримують, заповнюють анкети. Всі налаштовані привітно. І ми, і наші прихильники отримуємо від спілкування суцільний позитив і доброзичливі емоції»,
– говорить керівник Тернівської парторганізації «ОП – За життя» Олександр Новоточінов.

Поделиться: