БУТИ ПОРУЧ, ПІДТРИМУВАТИ Й ДОПОМАГАТИ

  27.05.2020 11:45   -
Персона Суспільство

Нестандартні підходи та креативні ідеї – так працює команда «Опозиційної платформи – За життя» в Дніпропетровському регіоні. Такі методи роботи застосовує її лідер Геннадій Гуфман.

«Нам не потрібні номінальні осередки. Навпаки, парторгані-зації на місцях мають показати нашу живу присутність поруч з виборцями, з людьми, які підтримують нас і яких зобов’язані підтримувати ми», – наголосив Геннадій Гуфман.

За його словами, ті проекти, які вже реалізовані і які тільки планується втілити в життя, підтверджують, що партійцям вдається знаходити живий відгук серед населення, і люди вдячні за їх роботу.

Політик зазначає, що партія в області активно розвивається, зміцнює свої позиції, формується сильний актив.

У Вільногірську – новий дієвий керівник

Днями на загальних зборах Вільногірської міської парторга-нізації ОПЗЖ обрано керівника. Ним став Олександр Лазніков, депутат облради і директор Мотронівського гірничо-збагачувального комбінату. Як директор ТОВ «Мотронівський ГЗК» він багато років активно допомагає і фінансує розвиток інфраструктури Верхньодніпровського району.

«Я вдячний однопартійцям за довіру. Керівник «Опозиційної платформи – За життя» в Дніпропетровській області Геннадій Гуфман орієнтує нас на соціальні проекти, мені це дуже близьке і зрозуміле. Роботи попереду багато, і ми до неї готові», – заявив керівник Вільногірської партор-ганізації.

Його заступниця Світлана Архипова зазначила, що, як депутат міськради, вона знає, чим
живуть вільногірці, знає про їхні проблеми, і запевнила, що Віль-ногірська парторганізація готова бути поруч, допомагати.

У Павлограді вдалося зібрати потужну команду

Нещодавно керівництво партійного осередку обрано і в Павлограді. Особисто на конференцію Павлоградської парторга-нізації завітав Геннадій Гуфман.
Делегати зборів одноголосно обрали керівником міського партійного осередку фахового юриста, заступника голови правління ПрАТ «Павлоградхліб» адвоката Дмитра Зайченка. Його заступником стала відома у місті людина, головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Павлограда Олена Дуднікова.

Останні півроку Дмитро Зайченко, по суті, і здійснював керівництво парторганізацією Павлограда. Геннадій Гуфман зауважив, що за цей час він зарекомендував себе як грамотний керівник. Зокрема, за його
сприяння в міськраді Павлограда було створено депутатську групу «Опозиційної платформи – За життя». Також партія бере активну участь в загальнооблас-них та всеукраїнських проектах, розробляє і впроваджує свої ініціативи.

«Високий рівень підтримки і довіри населення до лідерів і команди «Опозиційної платформи – За життя» зобов’язує. Я знаю, що представляти нашу партію – серйозна відповідальність. Дякую за довіру. Ввірена мені територія посяде гідне місце на політичній карті Дніпропетровської області», – заявив Дмитро Зайченко.

На завершення відбувся відкритий діалог Геннадія Гуфмана з членами парторганізації і прихильниками партії з Павлограда і Тернівки.

«Павлоград – серце Західного Донбасу – у мене завжди асоціювався з людьми сильними, впевненими, які вміють працювати і домагатися справедливості. Я дуже радий, що тут нам вдалося зібрати потужну команду», – зазначив Геннадій Гуфман.

Поділитись:

Попередня стаття: