Благодійний фонд «Квітуча Україна»: разом до перемоги!

  17.08.2022 11:50   -
Суспільство

Благодійна організація «Благодійний фонд «Квітуча Україна» зареєстрована 2016 року з метою допомоги військовим АТО, внутрішньо переміщеним особам та лікувальним закладам. Під егідою Фонду гуманітарну допомогу надано лікарням та мешканцям Лисичанська, Сєвєродонецька, військовим частинам у Попасній тощо.

            Початок війни відкрив новий етап роботи Фонду. Відтоді Дніпро став тиловим хабом волонтерського руху, центром з надання гуманітарної допомоги армії та переселенцям, людям зі сходу та півдня країни, які бігли з окупованих територій або залишились без житла, майна, а часто і без одягу, маючи лише те, в чому вдалося евакуюватися. Хтось поїхав далі, на захід країни, однак більшість залишилась. Саме для них Фонд і працює.

В такій ситуації благодійна організація  «Квітуча Україна», що її очолює Володимир Березинський, об’єднала  команду однодумців: Олега Каштана, Сергія Горобця, Олега Клименка, Юрія Чекубаша, Олену Діденко, Юрія Лисюна, Дмитра Яковлєва – людей, перевірених часом та вмінням досягати високих результатів діяльності. На сьогоднішній день Фонд активно співпрацює з багатьма міжнародними організаціями: ADRA Ukraine, Данська рада у справах біженців в Україні, а також з українськими фондами, наприклад, «Дорога життя», «Future for Ukraine» тощо. Підписано меморандум про взаємодію та співпрацю з Департаментом міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин Луганської обласної військово-цивільної адміністрації та Агенцією регіонального розвитку Луганської області.

Основними напрямками роботи Фонду є допомога внутрішньо переміщеним особам з Луганської та Донецької областей, яких розселено в різних куточках Дніпропетровської області.

Надано допомогу лікарням Дніпра, Кривого Рогу, Новомосковська, Синельникового, інших міст. Так, до Кривого Рогу було надіслано автомобіль швидкої допомоги, медичне устаткування. Лікарськими засобами забезпечено близько десяти лікарень міста та області. За окремою програмою йде процес безкоштовного забезпечення травматологічних відділень імплантами для проведення хірургічних операцій нашим бійцям. Декільком частинам ВСУ було надано автомобіль та два мікроавтобуси, телекомунікаційне устаткування, продукти харчування тощо.

Разом з друзями з Луганської федерації кікбоксингу, що її очолює Ігор Панов, за підтримки Леоніда Березинського ведеться активна робота з підтримки молоді, надається допомога дитячим закладам, в яких перебувають діти-інваліди та матері-одиначки з малечею.

Фонд «Квітуча Україна» у своїй діяльності керується основним життєвим принципом: тільки спільна системна робота допоможе досягти великих цілей і зробити максимум з можливого.

Україна обов’язково переможе!

Слава Україні!

Поділитись: