Журналістів області запрошують до участі у всеукраїнському конкурсі

1 месяц ago Зоря2 Комментарии к записи Журналістів області запрошують до участі у всеукраїнському конкурсі отключены

Журналістів Дніпропетровщини запрошують взяти участь у всеукраїнському конкурсі «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

Матеріали приймають до 30 вересня 2020-го. Переможці отримають від 10 до 20 тисяч грн.  

– Конкурс журналістських робіт, присвячених децентралізації, Мінрегіон проводить вже не вперше. Цьогоріч у пріоритеті матеріали, які присвячені  меті, завданням та результатам реформи, добровільному об’єднанню та співпраці громад, фінансовій децентралізації. А також – найкращим практикам місцевого самоврядування та їхній відповідності європейським стандартам, – розповіли у департаменті економічного розвитку ДніпроОДА.

Матеріали приймають за чотирма номінаціями: онлайн-публікація, стаття у друкованому ЗМІ, радіоматеріал, відеоматеріал. До кожної з них учасники можуть подати не більше однієї роботи. Вони мають бути опубліковані у ЗМІ вперше у період із 1 січня до 30 вересня 2020 року.

Щоб взяти участь у конкурсі, слід до 30 вересня заповнити онлайн-форму (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSezDlgQiRPIcBwLdY1qdc067ypq_efG9Dw2gdCj2e8Zw4OxDA/viewform?usp=sf_link).

Конкурс проводить Міністерство розвитку громад та територій за підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні», ГO «Інтерньюз-Україна», Координатора проєктів ОБСЄ в Україні.

Деталі – за посиланням: https://decentralization.gov.ua/news/12567?fbclid=IwAR31tU9gQRYN4FRacSWrCbg0gvVksiyQAkTJBCIDXSFAaKrgMx-1_FEYqRU.  

Поделиться: