Дніпровські пенсіонери відновили заняття на свіжому повітрі

1 месяц ago Зоря2 Комментарии к записи Дніпровські пенсіонери відновили заняття на свіжому повітрі отключены

У Дніпрі слухачі Університету третього віку проводять літнє спортивне дозвілля на свіжому повітрі. Так, 9 липня у парку Лазаря Глоби життєлюби з 8-ї ранку займалися китайською гімнастикою плейстик. Заняття тривало близько години.

– На подібні тренування люди приходять у першу чергу для спілкування та реалізації мрій. Не даремно у нас існує такий слоган – нереалізовані мрії молодості. Окрім цього, на заняттях вони отримують заряд позитиву та покращують фізичний стан, – розповіла спеціалістка управління з питань розвитку соцзахисту населення департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики ДМР Юлія Довгалюк.

Викладачка плейстику Маргарита Буравова зазначила, що подібні заняття дуже корисні для людей золотого віку.

– За основу ми взяли китайські комплекси, які були розроблені їхніми фахівцями. Вправи м’яко діють на усі органи, суглоби і розроблюють увесь організм. Таким чином зникають усі скутості, і люди почувають себе добре. Цей вид гімнастики не травматичний та не має протипоказань, – додала Маргарита Буравова.

Дніпрянка Галина Ляськовська розповіла, що Університет третього віку відвідує від самого його відкриття.

– Для мене це спілкування з новими людьми, а не сидіння у чотирьох стінах. Також я маю можливість відкривати для себе щось нове. Як, наприклад, сьогодні у мене перше заняття з плейстику. Хоч я трохи втомилась, але почуваю себе добре, – розповіла дніпрянка.

Катерина Дружко від самого початку відвідує Університет третього віку і вважає, що це дуже гарно для самотніх людей.

– Тут завжди можна зустріти своїх однодумців. Щодо занять китайською гімнастикою, то вона мені допомагає розвивати все тіло, а також тренувати пам’ять. Окрім цього, дуже зручно, що заняття організовують так, що кожному із слухачів зручно добиратися на них із дому, – зазначила Катерина Дружко.

Поделиться: