Журналістів Дніпропетровщини запрошують взяти участь у конкурсі

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи Журналістів Дніпропетровщини запрошують взяти участь у конкурсі отключены

Журналісти Дніпропетровщини можуть приєднатися до всеукраїнського конкурсу робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади». За найкращі матеріали – премія від 10 до 20 тисяч гривень.

До участі у конкурсі приймають матеріали, розміщені у регіональних ЗМІ. Серед тем – фінансова децентралізація, кращі практики органів місцевого самоврядування, зміцнення їх спроможності, кадрового потенціалу, підвищення якості надання послуг населенню, добровільне об’єднання територіальних громад.
Приймають роботи, розміщені у регіональних ЗМІ вперше. Інформація там має бути актуальною та сприяти розумінню суті реформи. Вітається фахове висвітлення тематики та коректне застосування термінології, оригінальність викладу, креативність, авторський підхід, врахування цільової аудиторії.
Матеріали учасників розділять за чотирма номінаціями: «Онлайн-публікація», «Стаття у друкованому ЗМІ», «Радіоматеріал», «Відеоматеріал». За кожною з них можна подати лише одну роботу. За третє місце в номінації конкурсант отримає 10 тисяч грн, за друге – 15 тисяч грн. Премія для переможців – 20 тисяч грн.
Більше про конкурс та як подати заявку можна дізнатися за посиланням: http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/regional-dev/rozvytok-mistsevoho-samovryaduvannya/vseukrayinskiy-konkurs-zhurnalistskih-robit-z-tematiki-reformuvannya-mistsevogo-samovryaduvannya-ta-teritorialnoyi-organizatsiyi-vladi/vseukrayinskiy-konkurs-zhurnalistskih-robit-reformuvannya-mistsevogo-samovryaduvannya-ta-teritorialnoyi-organizatsiyi-vladi-2019-rik/
Організатори конкурсу – Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за сприяння Ради Європи та ГО «Інтерньюз-Україна».

Поделиться: