Жіночі ГО області запрошують до участі у конкурсі

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Жіночі ГО області запрошують до участі у конкурсі отключены

Жіночі громадські організації та ініціативні групи Дніпропетровщини можуть поборотися за перемогу у конкурсі міні-грантів. Їх розмір – до 100 тисяч гривень. Про це повідомили у Дніпропетровському центрі розвитку місцевого самоврядування.

– Об’єктом дискримінації може стати будь-хто: жінки з інвалідністю, сільські жінки, самотні матері та багато інших вразливих груп. Наше завдання – привернути увагу до подібних проблем. Саме тому з’явилася ідея провести конкурс. Сподіваємося, що до нього приєднаються якомога більше небайдужих людей, – розповіли в громадській організації «Центр «Жіночі перспективи», яка організовує конкурс.
До участі запрошують жіночі громадські організації та ініціативні групи. Проекти від політичних партій та релігійних громад не прийматимуть. Представниці «Центру «Жіночі перспективи» зауважили, що приймають проекти, які залучають та стосуються саме найвразливіших груп жінок.
Процедура реєстрації – проста. Треба заповнити форму та вказати необхідні вихідні дані проекту. Їх перелік – за посиланням: https://gurt.org.ua/news/grants/48005/. Свої заявки необхідно надсилати на електронну пошту grants@women.lviv.ua. Помітка «Конкурс міні-грантів» обов’язкова. Збір триватиме до 15 жовтня 2018 року.
Всього оберуть 8 найкращих проектів. Їх реалізація триватиме з 1 листопада 2018 року до 1 травня 2019 року. Кошти виділить міжнародна організація OpenSocietyFoundations.
Детальніше про умови конкурсу можна дізнатися за телефонами: (032) 295-50-60 та (067) 674-07-70 або електронною поштою women@women.lviv.ua. Контактна особа – Марта Чумало.

Поделиться: