Збірна області привезла 7 нагород з чемпіонату України зі спортивного орієнтування

29.09.2020 14:13   -
Новини
ориентир

Спортсмени Дніпропетровщини відзначилися нагородами на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування. Загалом збірна команда регіону виборола 2 золоті, 2 срібні і 3 бронзові медалі.

– Обласна команда зі спортивного орієнтування входить до трійки кращих в Україні. На чемпіонаті, який проходив у Світловодську, маємо одразу сім нагород. Переможцями стали наші представники у віковій групі молодь та дорослі. Ще два тандеми – срібні призери, три – бронзові, – повідомили в обласному управлінні молоді і спорту.

Від Дніпропетровщини у національній першості взяли участь 12 спортсменів. А загалом – 140 представників 11 областей України.

Змагалися в одному з найважчих видів орієнтування – рогейні. Потрібно було протягом шести годин шукати контрольні пункти серед природніх перешкод. Доводилося пробиратися через хащі та болота. Хто проходив всю дистанцію швидше за інших, той і переміг.