Завершується реконструкція школи №6 у Жовтих Водах

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи Завершується реконструкція школи №6 у Жовтих Водах отключены

Завершуєтья реконструкція школи №6 у Жовтих Водах, розпочата рік тому. Підрядники вже замінили вікна і двері. Закінчують оздоблювати фасад, ведуть роботи всередині приміщення. Сучасні умови створюють вперше за 30-річчя закладу. Про це повідомила прес-служба ДніпроОДА.
Школу відкрили 30 років тому. За весь цей час її підтримували лише поточним ремонтом. Проте нагальних проблем він не вирішував: дах протікав, а з вікон дуло. Масштабний ремонт вчителі називають подарунком долі.
-Від старої будівлі залишилися тільки стіни. Нові підлога, стеля, енергоефективні світильники, сучасні коридори, стильний дизайн, різнобарвні двері. Ми про таке й не мріяли-,– сказала заступник директора школи Ольга Ковальчук.
На сьогодні підрядники вже замінили всі вікна, двері й санвузли. Утеплили дах, облаштували електромережу, опалення й вентиляцію. Завершують оздоблювати фасад панелями червоного, синього, жовтого й зеленого кольорів. У класах пофарбували стіни, уклали лінолеум, встановили яскраві двері. У коридорах монтують підвісну стелю.
-Школа міняється кардинально. Раніше це була звичайна сіра будівля – зараз її не впізнати. Хочеться, аби діти скоріше зайшли в оновлену школу й насолоджувалися її красою. Освітнє середовище має неабияке значення для виховання. Від цього залежать розвиток і світогляд дитини, – вважає місцева мешканка Ірина Самофат.
У місті працюють десять шкіл. №6 – одна з найбільших. Завершити капремонт підрядники планують цьогоріч.
Оновлений заклад відкриє свої двері для 1 тисячі учнів. Під одним дахом працюють школа й Центр позашкільної роботи на 12 гуртків.

Поделиться: