Завершується будівництво амбулаторії у Петропавлівському районі

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Завершується будівництво амбулаторії у Петропавлівському районі отключены

Сучасну амбулаторію завершують зводити у Миколаївці Петропавлівського району. Роботи – на фінішній прямій. Після відкриття медзаклад обслуговуватиме понад 6 тисяч людей.

Яскрава будівля новенької амбулаторії зведена у центрі Миколаївки. Вона майже готова приймати пацієнтів. Фасад закладу – утеплений, покрівля – із металочерепицею, кімнати – світлі та просторі.
– Для нашої громади поява нової амбулаторії – величезний плюс. Це нова якість послуг, сучасна та доступна медицина. Ажіотаж навколо будівництва неабиякий: усі чекають відкриття, – пояснив голова Миколаївської громади Віктор Одоєвцев.
У кожного з трьох сімейних лікарів буде окремий кабінет. Облаштують приймальню, оглядові, маніпуляційну, кімнату щеплень, аптечний пункт та лабораторію. Для пацієнтів із інвалідністю ¬– спеціальні санвузли та широкі коридори.
– Дуже задоволені, що працюватимемо в новій амбулаторії. Вона велика та простора. Нарешті наші лікарі перебуватимуть у комфорті, а не в тісняві, як раніше, – висловилася в.о. головного лікаря амбулаторії Вікторія Мартиненко.
Обладнання для медзакладу вже закупили. Буде доступна телемедицина: сільські фахівці зможуть консультуватися онлайн із провідними обласними спеціалістами.
– Усе село говорить про нову амбулаторію. Для нас це визначна подія. Усі дивляться на неї та дивуються «ой, яка красуня», «ой, як швидко росте», – зізналася мешканка Миколаївки Світлана Давиденко.
Будівництво – на фінішній прямій. Ремонтники налаштовують електромережу та завершують внутрішні роботи. Паралельно облаштовують територію навколо: висаджують квіти та деревця.
Амбулаторія обслуговуватиме щонайменше 6 тисяч людей. Це жителі понад 10 сіл Петропавлівського району.

Поделиться: