За добу в області виявили 10 нових випадків коронавірусу
![](https://zorya.org.ua/wp-content/uploads/2020/03/unnamed-1.jpg)
За останню добу в області виявили ще 10 хворих на COVID-19. Наявність інфекції підтвердили у 7 мешканців Дніпра, одного – Кривого Рогу, двох – П’ятихатського району.
Про це повідомили у пресслужбі Дніпропетровської ОДА
На сьогодні в Україні COVID-19 лабораторно підтвердили у 22 811 людей. Серед них 930 – на Дніпропетровщині. 261 житель регіону вже одужав, 20 померли.