З громадськістю обговорили проект обласного бюджету

  06.11.2018 21:21   -
Новини

У ДніпроОДА обговорили проект обласного бюджету-2019. Громадським активістам розповіли, в чому особливість головного кошторису регіону. На їхні питання відповідали очільники департаментів та управлінь облдержадміністрації.

– Колегія Дніпропетровської ОДА пройшла відкрито, за участі представників громадських організацій. Вони могли поставити питання кожному з очільників департаментів та управлінь облдержадміністрації, які беруть участь у формуванні обласного бюджету, – розповів перший заступник голови ДніпроОДА Олег Кужман. – Ми не відходимо від стратегії, започаткованої три роки тому. І наступного року плануємо реконструювати садочки, школи, лікарні, ремонтувати дороги, втілювати екопроекти.
Проект бюджету на 2019 рік має свої особливості. Наприклад, там передбачені кошти на закупку ангіографів – за рахунок субвенцій з державного бюджету. Планується більше витратити на ремонт доріг – очікують субвенцію із держбюджету в 1,5 рази більшу, ніж у 2018-му.
– Кілька років поспіль Дніпропетровщина приймала обласний бюджет однією з перших в країні. І вже з 1 січня починали жити за цим кошторисом. Це дозволяло прискорити проведення всіх тендерів, а значить – і виконання робіт на пріоритетних об’єктах – у школах, садочках, лікарнях. Сподіваюся, так буде і цьогоріч, – наголосила директор департаменту фінансів ОДА Тетяна Шебеко.
Проект бюджету направлять до обласної ради для розгляду постійних комісій та затвердження на пленарному засіданні.