Дніпряни стали переможцями чемпіонату Європи з воднолижного спорту

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи Дніпряни стали переможцями чемпіонату Європи з воднолижного спорту отключены

З 2 по 4 серпня у Дніпрі проходив чемпіонат Європи з воднолижного спорту до 21 року. У змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів.
Збірна України у загальному заліку посіла 1 місце. У складі команди виcтупали вихованці воднолижного клубу «Сентоза» та комунального позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа з воднолижного спорту та вейкбордингу» Дніпровської міськради: Данило Фільченко, Олександр Самойлов, Станіслава Просвєтова та Дамір Філаретов.
Під час змагань Данило Фільченко виборов 3 золоті нагороди: у стрибках з трампліна, у фігурному катанні та багатоборстві.
Олександр Самойлов – тричі віцечемпіон: у слаломі (з рекордом України 1.00/58/10.75), у стрибках з трампліна і багатоборстві.
Станіслава Просвєтова двічі стає чемпіонкою Європи – у багатоборстві та у фігурному катанні (з рекордом України 6870). Також на рахунку Станіслави срібна нагорода у слаломі та бронзова – у стрибках з трампліна.
У фіналі 13-річний Дамір Філаретов повторив особистий рекорд, встановлений у першому колі (1.00 / 58 / 11.25), і увійшов до десятки найсильніших слаломістів Європи до 21 року.

Поделиться: