Які зміни у виплаті пільг на комунальні послуги відбулися з 1 січня

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи Які зміни у виплаті пільг на комунальні послуги відбулися з 1 січня отключены

З жовтня 2019 року виплати пільг громадянам на оплату житлово-комунальних послуг проводяться у безготівковій та готівковій формі.

Раніше, щоб отримувати виплати грошима, необхідно було подати заяву до управління соціального захисту населення до 15 жовтня (на опалювальний період) та до 15 травня (на неопалювальний період). Зараз внесено зміни у відповідну постанову Кабміну. Згідно з ними скасовано терміни подання відповідних заяв: з 1 січня 2020 року пільговики можуть звернутися до управління соцзахисту для переходу з безготівкової форми виплати на готівкову у будь-який час.

-У заяві слід обов’язково зазначити реквізити поточного банківського рахунку, на який щомісячно надходитимуть кошти. Пільговики, які отримують готівку, зобов’язані щомісяця сплачувати житлово-комунальні послуги. За наявності простроченої понад два місяці заборгованості, пільговика переведуть на безготівкову форму виплати, – розповіла завідувачка сектору роботи зі зверненнями громадян управління соціального захисту департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Віра Міщенко.

Вона також додала: щоб зняти певну напругу, пільговики, які бажають перейти на виплати готівкою вже з поточного місяця, повинні до 25 січня подати до управління соцзахисту відповідну заяву. Якщо документи подані вже після цієї дати, готівка виплачуватиметься вже з наступного місяця.

За отриманням інформації про нарахування пільг громадяни можуть звертатися до управлінь соціального захисту населення.

Нагадаємо, у Дніпрі, за останніми даними, 51 278 осіб отримують пільги на оплату житлово-комунальних послуг у безготівковій формі та 1 258 – у готівковій.

Поделиться: