Які штрафи чекають на підприємців за несвоєчасне прибирання снігу

7 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Які штрафи чекають на підприємців за несвоєчасне прибирання снігу отключены

Несвоєчасне прибирання прилеглої до об’єктів території, у тому числі й від снігу, – одне з порушень правил благоустрою. Штрафи становлять від 340 до 1700 грн. Суму визначає адміністративна комісія.

За шість днів негоди у Дніпрі інспектори склали понад 50 адміністративних протоколів на фізичних та юридичних осіб, а приписів надали – у декілька разів більше. Про це розповів начальник інспекції з питань благоустрою Дніпровської міськради Руслан Мороз.

Не має значення – власник чи орендар приміщення, згідно з правилами благоустрою він має доглядати за прилеглою територією. Наприклад, якщо це магазин, то вона простягається від фасаду до бордюру проїжджої частини. Інспектори перевіряють магазини, офіси та установи усіх форм власності.

– Закликаємо підприємців, власників, орендарів офісів, установ, а також голів ОСББ бути відповідальними, доглядати за прилеглою територією, вчасно чистити її від снігу та посипати, якщо ожеледь. Цією територією ходять ваші відвідувачі, клієнти, потенційні покупці, – наголосив Руслан Мороз.

Він також додав, що при перевірках виявляється, що у багатьох підприємств укладені договори окрім вивезення сміття, ще й на вивезення снігу. Контрагенти не виконують свою роботу вчасно. У цьому разі штрафуємо вже не підприємців, а виконавців послуги.

Представник мерії також нагадав, що пухкий сніг слід розчищати до тротуару чи бруківки. Якщо намерзлий лід, то посипати піщано-соляною сумішшю. Заборонено нагрібати зі снігу кучугури та складувати на міській території. За видалення бурульок відповідають балансоутримувачі будівель.

Поделиться: