Як зміниться рух дніпровського транспорту 5 січня

  04.01.2021 18:37   -
Новини

5 січня з 14:30 до 16:30 буде перекрито проїзну та пішохідну частини просп. Дмитра Яворницького в обох напрямках – від вул. Володимира Винниченка до вул. Сергія Єфремова, від вул. Володимира Моссаковського до вул. Василя Жуковського.

Як повідомляють у КП “Дніпровський електротранспорт”, це пов’язано з будівництвом метрополітену. У зв’язку з цим трамваї № 1 курсуватимуть за зміненими напрямками:

а) від Залізничного вокзалу – Залізничний вокзал – просп. Дмитра Яворницького – вул. Центральна; – Залізничний вокзал – просп. Дмитра Яворницького – вул. Шмідта – просп. Пушкіна – вул. Святослава Хороброго – вул. Чернишевського – вул. Севастопольська – Транспортний університет.

б) від Транспортного університету – Транспортний університет – вул. Севастопольська – вул. Чернишевського – вул. Святослава Хороброго – просп. Пушкіна – вул. Леваневського – вул. Курчатова – Залізничний вокзал.

Тролейбуси № 1 – рух призупиняється.

 Тролейбуси № 4 працюватимуть за скороченим маршрутом – від метро «Металургів» до вул. Андрія Фабра.

Тролейбуси № кільце «А», № кільце «Б» курсуватимуть зміненим напрямком: пл. Соборна – просп. Гагаріна – вул. Титова – вул. Робоча – просп. Пушкіна (до вул. Андрія Фабра) – вул. Леваневського – Залізничний вокзал – просп. Дмитра Яворницького – вул. Шмідта – вул. Робоча – вул. Титова – просп. Гагаріна – пл. Соборна.

Окрім того, на час перекриття просп. Дмитра Яворницького зміняться деякі міські автобусні маршрути (схему руху можна подивитися за посиланням: https://dniprorada.gov.ua/uk/articles/item/42000/perekrittya-ruhu-prosp-d-yavornickogo-ta-zmini-v-roboti-transportu-5-sichnya).

Також з 23:00 призупиняється трамвайний рух по вул. Севастопольській. Це пов’язано з ремонтом колії. Тож трамваї № 1 від Залізничного вокзалу рухатимуться до вул. Чернишевського без заїзду до Транспортного університету. А трамваї № 5 прямуватимуть до вул. Виконкомівської.

Поділитись: