Як у Дніпрі відзначили Водохреща

8 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Як у Дніпрі відзначили Водохреща отключены

19 січня у Дніпрі працювали 10 офіційних майданчиків для водохресних занурень. На кожному з них були встановлені роздягальні й організовані чергування бригад ДСНС, медиків і поліції. Також задля безпеки пірнальників було обстежено дно водойм.

Масштабне святкування Водохреща відбулося на пляжі парку Сагайдак. Там встановили сцену – усіх присутніх розважали творчі колективи міста. Скупатися у річці від самого ранку приходили тисячі містян із родинами та друзями.

– Організація відбулася на доволі високому рівні. Головною метою була безпека. Тому у нас безпрецедентна кількість силовиків: поліція та національна гвардія. Також були присутні рятувальники з усіма засобами для порятунку на воді та швидка допомога. І, звісно, жодне свято не буває без смаколиків, тому на території працювали фуд-корти зі смачною їжею. Для усіх, хто мав бажання занурюватися, у наявності були два намети: жіночий і чоловічий. Також для містян організували святкову програму, – повідомив директор КП «Етнографічні парки Дніпра» Дмитро Каюк.

Дніпрянин Роман Лещенко занурювався вже дванадцятий рік поспіль. Розповідає, – ніколи до цього не готувався.

– Для мене це – благодать Господня і духовна підготовка. Після занурення відчуваю бадьорість. Одразу стає краще, і життя змінюється, – поділився дніпрянин.

Не готувалася до пірнання і дніпрянка Тетяна Савченко. Вона занурюється на Водохреща вже шість років. Від самого процесу отримує заряд адреналіну.

– Я заряджаюсь на цілий рік. Після цього практично не хворію і взагалі від цього отримую кайф – мені дуже подобається, – поділилася Тетяна.

Валентин Білий займається моржуванням, пірнає вже років сорок.

– У мене прекрасні відчуття, легкість. Мені 84 роки і я думаю, що моржування укріплює здоров’я. Пам’ятаю, що багато років тому тут були цілі групи моржів з педагогами і морози були мінус 25 – 30 градусів. Рекомендую усім займатися своїм здоров’ям і вірити в Бога, і все буде добре. Людина поморжувалася і тепер рік не хворітиме, – розповів Валентин.

Поделиться: