Як прибирають сніг на автошляхах Дніпра

  13.01.2021 19:56   -
Новини

У зв’язку із циклоном на автошляхах Дніпра продовжують працювати понад 100 спецмашин, серед них 63 одиниці посипальної та 16 снігоочисної техніки, 7 навантажувачів. Окрім того, 20 мінімашин обробляють тротуари та пішохідні доріжки.

За словами заступника міського голови Михайла Лисенка, усі комунальні служби задіяні у прибиранні снігу та обробці протиожеледними засобами міських доріг. Наразі усі автошляхи – проїзні. Техніка продовжує працювати.

-У Дніпрі випало від 150 до 230 мм снігу. На лівому березі міста опадів більше, ніж на правому. Для посипання та обробки доріг використано вже 2 380 тонн комбінованої та 160 тонн піскосоляної суміші та 133 тонни солі. Закликаємо дніпрян без нагальної потреби не виїжджати у місто на приватних авто, а також не залишати машин біля бордюрів, щоб не заважити роботі снігоприбиральної техніки, – підкреслив Михайло Лисенко.

Зі свого боку директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Ігор Маковцев зазначив, що попри негоду громадський транспорт у Дніпрі працює у плановому режимі. На 8 ранку на маршрути виїхало 139 трамваїв, 115 тролейбусів, 891 автобус. Посилено роботу чергових змін і бригад як в електротранспорті, так і на автотранспортних підприємствах. Щоб транспорт вчасно виїхав на маршрути, вночі працювали 10 снігоприбиральних трамваїв, які прочистили усі колії. Водночас задіяли автокрани й трактори. Автобусні парки також впоралися власними силами, щоб машини виїхали. Чекаємо на зниження температур, тож буде посилено чергування бригад у громадському транспорті.

Поділитись: