Як Дніпро святкуватиме католицьке Різдво?

3 года ago Зоря3 Комментарии к записи Як Дніпро святкуватиме католицьке Різдво? отключены

25 грудня Дніпро вперше масштабно святкуватиме католицьке Різдво. Свято проходитиме на великій сцені площі Героїв Майдану

О 12 годині розпочнеться дитяча розважальна програма з конкурсами та подарунками, а з 15:00 відбудуться основні заходи, серед яких – виступ зведеного хору церков міста, мюзикл «Симфонія Різдва», привітання зі сцени 7 християнських конфесій та Ради церков міста, а також відеопривітання від діаспор з різних країн світу, молитва за Україну та мир тощо.

«Цього року наша країна разом з усім західним світом відзначатиме й католицьке Різдво, як і Різдво 7 січня. Дніпровська міська рада підтримала свято, тому 25 грудня запрошуємо родини дніпрян на площу Героїв Майдану узяти участь у розважальних різдвяних заходах. Буде весело і цікаво!» – сказав директора департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради Артема Нідєлька.

Зі свого боку організатор свята, представник Ради Християнських церков Сергій Амелін розповів про проведення в рамках святкової програми благодійної акції «Поділися Різдвом».

«Готуватимемо подарунки для дітей воїнів АТО. Тому усіх, хто бажає допомогти дітлахам, запрошуємо це зробити. Іграшки, канцтовари, одяг, солодощі – усі подарунки збиратимемо у спеціально обладнаному біля сцени місці. Загалом цього дня усі діти, які прийдуть на свято, отримають солодкі подарунки», – сказав Сергій Амелін.

 

Поделиться: