Як ЦНАПи області працюють під час карантину

6 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Як ЦНАПи області працюють під час карантину отключены

Адмінпослуги доступні для мешканців Дніпропетровщини і в період карантину. 15 ЦНАПів у різних куточках регіону тимчасово працюють у форматі онлайн. Решта – в обмеженому режимі.

– Мешканці регіону, як і раніше, можуть скористатися адмінпослугами. ЦНАПи області не припинили роботу в карантин. Деякі спілкуються з клієнтами у форматі онлайн. Можна зателефонувати або відправити повідомлення у месенджер. Документи – надіслати на e-mail або Укрпоштою, – зазначила заступниця директора департаменту економічного розвитку ДніпроОДА Олена Лічманенко. – Інші ЦНАПи продовжують особистий прийом громадян, однак із дотриманням вимог карантину.

На онлайн-режим перейшли ЦНАПи Дніпра, Нікополя, Покрова, Апостолівського, Криничанського, Магдалинівського, Новомосковського, Синельниківського, Юр’ївського районів. У такому форматі в карантин працюють і центри адмінпослуг у Васильківській, Ляшківській, Новоолександрівській, Покровській, Слобожанській, Сурсько-Литовській ОТГ.

Номери телефонів та електронні адреси можна дізнатися на офіційних сайтах центрів або просто з листівок, розміщених на вхідних дверях.

ЦНАПи, які продовжили особистий прийом мешканців, суворо дотримуються карантинного режиму. Приміщення за графіком дезінфікують та провітрюють. Всередину пускають обмежену кількість клієнтів – по одному відвідувачу на одного адміністратора. А ще такі центри скоротили години прийому.

Нині на Дніпропетровщині – 60 ЦНАПів із філіями.

Поделиться: