Як авторам-початківцям отримати стипендію на власну книжку

  18.07.2019 18:08   -
Новини

Письменники-початківці мають нагоду отримати американську стипендію Submerging Writer Fellowship та видати власну книжку. Автори Дніпропетровщини також могжуть подавати заявки. Дедлайн – 31 липня 2019 року.

Програма надасть можливість автору-переможцю видати книгу тиражем 125 екземплярів та допоможе просунути видання. Крім того, профінансує до 500 доларів на участь в конференції, семінарі або навчання на обраному курсі. У такому ж розмірі оплатить стипендію.
Приймаються заявки від авторів, які раніше не публікували книг, не вигравали значних нагород чи призів та не навчаються в магістратурі.
Контактувати з організаторами можна через fearnolit@gmail.com або сторінку у Twitter: https://twitter.com/fear_no_lit?lang=ru. Більше інформації – за посиланням: http://www.fearnolit.com/fellowship/#1487820902134-2e5751d7-a192.
Заявки на стипендію приймає літературна організація «Fear No Lit», яка дислокується в Міннесоті (штат США) й працює над створенням незвичних літературних вражень. Зокрема, показує інший бік письменства, руйнує шаблони і пропагує політику недискримінації.