Всі служби Дніпропетровщини готові до зимової негоди

  05.11.2019 21:25   -
Новини

Дніпропетровщина готова до зими. Зливи та хуртовини у «всеозброєнні» зустрічатимуть рятувальники, поліцейські, лікарі швидкої, комунальні служби. Для цього є необхідна техніка та паливо.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко під час виїзного засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.
– Область готова до морозів, сильних дощів, снігопадів. Є кваліфіковані спеціалісти, паливно-мастильні матеріали, відремонтована техніка. Маємо чіткий комплексний план дій на випадок надзвичайних ситуацій. Він допоможе скоординувати всі служби – рятувальників, лікарів, комунальників, патрульних. Зимовий сезон буде стабільним та безпечним, – зазначив Олександр Бондаренко.
Учасники виїзного засідання оглянули техніку, яка буде працювати в області під час негоди.
– Тут представлено 35 одиниць техніки. Це машини для розчищення доріг, розтягнення заторів, вантажна техніка, пожежні та спеціальні автомобілі, – розповів заступник начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації Олександр Шевченко. – Щороку ми організовуємо такі наради, аби налагодити взаємодію. Адже осінньо-зимовий період ­– випробування для всіх служб області.
До виїзного засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій приєдналися представники обласної влади, ДСНС, служби автомобільних доріг.